Офіційний сайт Бериславської міської ради

6

Квітень

2020

Вони заслуговують на вдячність та повагу

Від імені всіх бериславців я дякую всім нашим лікарям, рятувальникам, працівникам поліції та Держпродспоживслужби за злагоджену роботу та оперативність у боротьбі із поширенням небезпечного вірусу. Зараз ви стоїте на своєрідній передовій, наражаєтесь на небезпеку, задля того аби бериславці могли почуватись більш безпечно та захищено. Сьогодні існує висока імовірність інфікування, ніхто з нас не застрахований від цього, і мінімізувати цю небезпеку намагаються всі наші служби. Від лікарів залежить оперативність виявлення інфікованих, їх лікування. Службовці ДСНС спільно із Держпродспоживслужбою виконують дезобробку потенційно небезпечних місць, тим самим мінімізуючи небезпеку поширення вірусу. Робота працівників поліції направлена на те, аби  забезпечити контроль за дотриманням правил та обмежень, які впровадив Кабінет Міністрів України. Лише об’єднавши зусилля, всі служби та гілки влади здатні обмежити поширення коронавірусу.

Впевнений, ви помітили як містом їздять спеціальні машини та обробляються вулиці деззасобами, через гучномовці роз’яснюються правила дотримання карантину. Прислухайтесь до них, не наражаєтесь на небезпеку інфікування.

Не останнє значення у дні картину має робота наших комунальних служб. КП “Бериславська ЖЕК-1” та КВУ “Бериславський водоканал” працюють, забезпечуючи, чистоту міста, під’їздів, прибудинкових територій, своєчасний вивіз сміття, надають безперебійне водопостачання. Тим самим створюючи необхідний санітарний стан в Бериславі.

 

Вчергове звертаюсь до кожного бериславця:

залишайтеся вдома не виходьте без потреби на вулицю, обмежте свої контакти із оточуючими – це може зберегти ваше здоров’я та здоров’я ваших рідних.

Від сумлінності дотримання карантинних заходів залежить його тривалість. Чим відповідальніше ви будете дотримуватись правил, тим швидше такі обмеження можуть бути зняті.

Олександр Шаповалов, міський голова