Офіційний сайт Бериславської міської ради

5

Грудень

2023

Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Управлінням освіти, культури, молоді, туризму та спорту спільно із закладами загальної середньої освіти, Центром культури та дозвілля та публічною бібліотекою Бериславської міської ради продовжено проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» за розробленим планом.

Матеріали проведених заходів, що мають інформаційно-просвітницький напрямок заклади висвітлюють на шкільних сайтах, сторінках закладів, Центру культури та дозвілля у мережі Фейсбук і доступні для перегляду. На сайті Бериславського опорного закладу загальної середньої освіти також розміщено телефони Національної дитячої «гарячої» лінії для мобільних і стаціонарних телефонів (для мобільних 116 111 і мобільних та стаціонарних 0800500225), за якими у разі випадків насилля діти можуть звернутися за допомогою.

У Бериславському закладі загальної середньої освіти №3 оформлено інформаційну дошку тижня на сторінці Facebook, організовано роботу онлайн «Скриньки довіри» berislavzosh@gmail.com на сайті закладу https://beryslav3.edu.ks.ua. Практичний психолог і соціальний педагог провели дистанційно години спілкування на тему «Що таке насилля. Його форми. Як себе захистити», години психолога для учнів 5-11 класів до Всесвітнього дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми. Вони розмістили інформаційні матеріали, у формі буклету і тематичні відеоролики «Стоп булінг» на сайті https://beryslav3.edu.ks.ua/3458-2.

У Бериславському опорному закладі загальної середньої освіти Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» розпочалася Днем Синьої стрічки, що символізує боротьбу проти насильства та організовано анкетування «Виявлення булінгу в шкільному середовищі». Класні керівники і практичний психолог провели виховні години і години спілкування у онлайн-форматі на теми: «Я маю право жити без насильства», «Здоров’я – найбільша цінність у житті». Для учнів 5-х класів організовано перегляд відеоролику «Розкажи дорослому якому ти довіряєш». Інформаційні матеріали для батьків і учнів розміщено на сайті закладу https://beryslav.edu.ks.ua

Окрім того, класні керівники провели цікаво та змістовно виховні години з тем: «Мовою жестів про допомогу», «Світ без насильств», «Добротою зігріваючі серця». «Волонтери – люди доброї волі» (До Міжнародного Дня волонтера – онлайн-зустріч).

У двох закладах пройшли акції до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – «Червону стрічку носять небайдужі», у підтримку людей хворих на СНІД. У Бериславському закладі загальної середньої освіти №3 проведено анкетування «ВІЛ/СНІД: передбачити, уникнути, не захворіти» та перегляд відео про СНІД.

До Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями практичними психологами організовано дискусії «Зрозуміти іншого».

З метою запобігання випадків потрапляння у складні життєві ситуації класні керівники організували у дистанційному форматі тестування «Міф чи правда про торгівлю людьми», демонстрації фільму “Життя на продаж”, до Міжнародного дня боротьби з рабством».

Службою у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook та групі Viber оприлюднено інформаційні відеоролики з метою привернення уваги суспільства до проблеми розповсюдження ВІЛ-інфекції та кроки подолання епідемії.

Посилання на відео: відео 1 відео 2

З метою запобігання випадків потрапляння у складні життєві ситуації Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статті ГО «ГР «Віра, Надія, Любов» здійснено виїзд у села Шляхове та Томарине, з мешканцями яких провели бесіди «Ти знаєш, що таке насильство?», тренінги «Торгівля людьми. Як не стати жертвою», фото додається.