Офіційний сайт Бериславської міської ради

2

Березень

2017

Встигнути прибрати до Великодня

Бериславці, яким не байдужа охайність рідного міста, вже беруться до роботи з прибирання вулиць та власних дворів.

Зійшов останній сніг, на порозі світле свято Великодня. Поки триває піст, саме час очиститись духовно, однак не слід забувати і про матеріальне – прибратись ззовні, позбутись сміття, що накопичилось після зими.

В Бериславі, з настанням більш-менш стабільної теплої погоди, активізується робота спрямована на те, аби місто виглядало охайним та привабливим. Комунальники завзято взялись за прибирання міських вулиць і хоча до великодніх свят ще досить багато часу, гаяти його не слід.

Щороку, після зими вздовж вулиць накопичується змет, посипний та протиожеледний матеріал, листя, яке не встигли прибрати – все це псує красоту нашого з вами рідного міста. Працівники комунальної служби щоденно докладають зусиль, аби якомога скоріше ліквідувати наслідки зими, тож їм не завадить наша з вами допомога. Кожен з нас, може внести хоч і невеликий, але цінний вклад, аби місто стало чистішим і причепурити Берислав.

Міська рада звертається до всіх Бериславців із закликом навести лад у подвір’ях та на вулиці біля власного дому. Приватним підприємцям, так само, слід прибратись біля своїх магазинів та підтримувати чистоту. Встановіть сміттєві урни, вони також сприятимуть дотриманню чистоти та додадуть охайності.

Ми робимо спільну справу, адже хочемо жити у чистому, охайному та привабливому місті.