Офіційний сайт Бериславської міської ради

25

Листопад

2023

Як отримати витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку?

Для купівлі-продажу, дарування, обміну, успадкування та взагалі будь-яких операцій із земельною ділянкою, потрібно отримати витяг з Державного земельного кадастру (ДЗК)

Витяг з ДЗК підтверджує:

  • що ваша земельна ділянка сформована, зареєстрована в Державному земельному кадастрі;
  • наявність у земельної ділянки кадастрового номеру та містить інші відомості(обмеження, обтяження та ін.) внесені до Поземельної книги.

Як і де отримати витяг з ДЗК?

Онлайн – через сайт Держгеокадастру в розділі «Електронні послуги» (https://e.land.gov.ua/services).

Звертаємо вашу увагу, що оформлення витягу через сайт Держгеокадастру можливе, за умови електронної ідентифікації особи з використанням кваліфікованого електронного підпису та оплати послуг за надання відомостей з Державного земельного кадастру із застосуванням електронних платіжних засобів.

Офлайн – у Центрі надання адміністративних послуг Бериславської міської ради.

Для отримання витягу з Державного земельного кадастру необхідно подати:

-заяву про надання витягу з Державного земельного кадастру;

– документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру;

– документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою) чи запит від нотаріуса (для спадкоємців).

Строк дії витягу з ДЗК відповідно до п.178 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру» від 17.10.2012 року № 1051, витяг з Державного земельного кадастру є дійсним протягом трьох місяців з моменту його видачі.

ВАЖЛИВО! Витяг з Державного земельного кадастру формується у вигляді електронного документу в форматі pdf, підписи та печатки на витязі не передбачені законодавством, кожен витяг можна перевірити за допомогою QR коду, що зазначено на кожній його сторінці.

 

Ми працюємо для вас!