Офіційний сайт Бериславської міської ради

15

Травень

2017

Яким ви бачите оновлений центральний парк?..

Минулого тижня в міській раді засідала депутатська ініціативна група з приводу оновлення та можливої реконструкції центрального парку міста.

Під головуванням секретаря міської ради Світлани Лужецької, за участі першого заступника міського голови Сергія Шматова, депутати та працівниками виконавчого апарату міської ради обговорили питання модернізації паркової зони. Ініціативна група висловила своє бачення, вносила пропозиції стосовно можливих змін, які слід внести у структуру парку. Пропонувалось встановити нові ігрові та спортивні площадки для дітей та молоді, оновлення алей або зміна їх направлень, встановлення арт-об’єктів, відновлення набережної біля погруддя Тараса Шевченка та обмеження пересування автотранспорту в районі парку. Наступне засідання ініціативної групи заплановано на 2 червня.

Міська рада, бажає почути думку громадськості, студентської та шкільної молоді, стосовно їх пропозицій та бачення яким має бути оновлений парк в якому було б комфортно відпочивати всім бериславцям, пенсіонерам, батькам з дітьми та молоді.

Бериславська міська рада чекає на конкретні пропозиції стосовно вашого бачення. Свої ідеї ви можете надіслати за адресою: м.Берислав, вул. 1 Травня, 244, «Бериславська міська рада», або на електронну адресу berislav.city@gmail.com