Офіційний сайт Бериславської міської ради

20

Листопад

2017

Ювілей медичного коледжу

У навчального закладу, як і в кожної людини, є свій день народження, своя біографія, певні етапи, що відіграють особливу роль у його житті.

17 листопада Комунальний заклад «Бериславський медичний коледж» відзначив знаменний ювілей – 55-річчя від дня свого заснування. Це солідний вік для перегляду своїх вагомих досягнень й напрацювань, позначених вагою здобутків, гуманністю устремлінь. Відзначення ювілейної дати навчального закладу – це глибокий аналіз пройденого шляху, а найголовніше – визначення нових напрямів підготовки студентської молоді, фахівців, цілителів людських тіл для реформованого медичного обслуговування.

Величезна кількість людей зібралась в Міжнародний день студента, щоб відзначити 55-тий день народження одного  з найкращих вищих навчальних закладів в Херсонській області.

Виконуючий обов`язки директора Бериславського медичного коледжу Кучер Володимир Петрович відкривав вечір привітань.

Однією з головних сторінкою концерту стало вшанування ветеранів праці. Саме вони перетворювали студентів на героїв під час занять, а потім ці ж студенти ставали героями у житті, рятуючи людські життя. Саме ці невтомні сіячі знань запалювали вогник, який потім горів великим полум`ям жаги до знань і звершень! Ветеран праці, викладач суспільних наук – Шараєва Діна Олександрівна, вклавши всі спогади про перших студентів і незабутні роки роботи в прекрасні поетичні рядки, нагадала як все тільки починалось.

Церемонію нагородження викладачів Бериславського медичного коледжу відкрила заступник голови Херсонської обласної ради – Рукавішнікова Оксана Олександрівна: – В ці урочисті дні сподіваємося і віримо, що професіоналізм викладачів, бажання студентів вашого прекрасного коледжу принесе свої плоди, що ви подолаєте всі перешкоди і будете ще більше працювати, щоб зробити нашу Україну багатою, щасливою державою. Нехай завжди зігріває вас тепло людської подяки за добрі справи, зроблені в ім’я українського народу.

Зі словами привітання до всіх присутніх звернулись, голова Бериславської районної ради, Коновалов Володимир Іванович, голова Бериславської районної державної адміністрації, Гомон Олександр Вікторович.

Міський голова, Олександр Миколайович Шаповалов зі словами привітання звернувся до медиків, адже має також стосунок до медичної галузі. За зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, ефективне сприяння формування та забезпечення реалізації державної політики у сфері освіти і науки та з нагоди 55-річного ювілею Бериславського медичного коледжу, грамоту міського голови отримали:

Бай Ірина Олександрівна, викладач дисципліни «Анатомія людини»;
Піскунова Валентина Василівна, голова циклової комісії викладачів природничо-наукових дисциплін, викладач дисципліни «Біологія»;
Повидиш Тетяна Олександрівна, керівник підрозділу сприяння працевлаштуванню випускників;
Зима-Худякова Ірина Олександрівна, викладач дисципліни «Медична та соціальна реабілітація»;
Смірнов Павло Євгенійович, викладач дисциплін «Фармакогнозія»;
«Органічна хімія», «Неорганічна хімія»;
Степанова Наталія Корніївна, викладач дисципліни «Хірургія»;
Соколан Євген Ігорович, викладач дисципліни «Фізичне виховання»;
Жидков Володимир Павлович, столяр; Чумачов Андрій Васильович, водій;
Мостова Тетяна Іванівна, старший інспектор відділу кадрів;
Лисенкова Надія Анатоліївна, викладач дисципліни «Медсестринство в інфектології»;
Воробйов Артем Олександрович, викладач «Основи охорони праці та охорона праці в галузі»;
Двірна Людмила Михайлівна, викладач дисципліни «Фармакологія»;
Сирота Лариса Вікторівна, завідувач складу;
Рахмакова Наталія Олександрівна, викладач дисципліни «Внутрішня медицина».

За матеріалом сайту медичного коледжу