Офіційний сайт Бериславської міської ради

28

Червень

2023

З Днем Конституції!

Щорічно 28 червня в Україні традиційно відзначають День Конституції. Це великий день для всіх українців, свято, яке відображає визначний момент в історії нашої країни. Саме 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила нову Конституцію — документ, що став першою основою для самостійної та незалежної української держави. Це був величезний крок вперед, який закріпив правові основи незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Сьогодні наш російський ворог, який, розпаливши вогонь повномасштабної війни, намагається забрати нашу свободу та незалежність, захопити нашу землю та знищити українців як народ. Але ми — Українці, і ми об’єдналися в боротьбі за Українську землю, нашу свободу та гідність, наше право на життя. Адже бути Українцем – це стояти щитом на захисті демократичного світу. Бути Українцем – це поважати права та дотримуватися зобов’язань. Бути українцем – це бути людиною з добрим серцем, людиною, котра любить свою країну та пишається нею.

Шановні жителі громади, вітаю вас з цим державним святом — з Днем Конституції України! Бажаю, щоб кожен із вас в нашій країні завжди відчував свою рівність, потрібність та значущість. Щоб перед кожним були відкриті всі дороги та горизонти, щоб попереду завжди було тільки світле та добре майбутнє. Щоб кожен громадянин пам’ятав і поважав історію та закони своєї країни, щоб між людьми завжди була повага та взаєморозуміння. Пам’ятайте, Конституція – хранитель прав і свобод громадян, суверенності та цілісності кордонів нашої квітучої та сильної країни – України.

Щиро вірю, що наступний День Конституції ми зустрінемо під мирним небом, у теплому колі рідних та друзів!

З повагою, Олександр Шаповалов