Офіційний сайт Бериславської міської ради

7

Грудень

2017

З Днем місцевого самоврядування

День місцевого самоврядування, встановлений Указом Президента України у 2000 році і відзначається 7 грудня. З цієї нагоди сьогодні в районному будинку культури відбулись урочисті до Дня місцевого самоврядування. В заході взяли участь міський голова Олександр Шаповалов, заступник голови Херсонської обласної ради В.Булюк, голова районної ради В.Коновалов, голова райдержадміністрації О.Гомон, сільські голови, посадові особи місцевого самоврядування. Міський голова у своєму виступі зосередив увагу на важливості роботи місцевого самоврядування всіх рівнів, на тому що саме народні обранці, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного українця бути почутим. Соціальна підтримка і зміцнення місцевого самоврядування може відбутися тільки через розвиток місцевої демократії та становлення дієвих інституцій громадянського суспільства.

Вітаючи присутніх зі святом, Олександр Миколайович побажав всім міцного здоров’я, щастя і миру, оптимізму й наснаги, родинного затишку, звершення сподівань та непохитної віри у себе і майбутнє нашої держави. Слова вітання та своє бачення нинішньої ситуації і перспективи розвитку місцевого самоврядування висловили всі присутні гості свята.

Дякуючи за самовіддану працю та бажаючи нових успіхів у справі служіння своїм громадам і рідному краю, Грамоти міського голови отримали:

За багаторічну сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток самоврядування, активну громадську та депутатську діяльність, з нагоди Дня місцевого самоврядування:
Вольвач Микола Костянтинович – депутат міської ради VII скликання
Зленко Володимир Володимирович – депутат міської ради VII скликання
Починок Олександр Дмитрович – депутат міської ради VII скликання
Чумачов Олександр Миколайович – депутат міської ради VII скликання
Шпитальна Юлія Володимирівна – депутат міської ради VII скликання

За значний особистий внесок у зміцнення і розвиток місцевого самоврядування, послідовні і дієві зусилля задля стабільності та процвітання Берислава, активну життєву позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування:
Абрамов Ігор Федорович – член виконавчого комітету міської ради
Розломій Олександр Михайлович – член виконавчого комітету міської ради
Ільяшенко Олександр Семенович – член виконавчого комітету міської ради

Також в цей день грамоту міського голови отримала Дуброва Олександра Карлівна, за багаторічну сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну громадську позицію, з нагоди Дня місцевого самоврядування. Олександра Карлівна обиралась депутатом міської ради п’яти скликань.