Офіційний сайт Бериславської міської ради

30

Вересень

2021

З днем Усиновлення!

Батьки – це наче два міцних крила, що підтримують у польоті долю дитини протягом всього її життя, захищають від негараздів та зігрівають своїм теплом. Мамою і татом можна стати народивши власну дитину, а ще можна стати батьками усиновивши дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування.

Щороку 30 вересня у день великого християнського свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії в Україні відзначається День усиновлення. Це свято є зразком люблячої та міцної сім’ї, взірцем невичерпної життєвої мудрості, душевності, щирості та розуміння.

У цей день щиро вітаємо тих діточок, які знайшли своїх батьків завдяки усиновленню, вітаємо усіх бериславців, які відчули радість батьківства й материнства, даруючи любов усиновленим дітям. А також, дякуємо усім прийомним батькам і батькам-вихователям, які щодня безмежною любов’ю зігрівають серця дітлахів у своїх родинах, зціляють стражденні дитячі душі, надають впевненості у завтрашньому дні, виховують достойних громадянам Української держави.

Не забувайте десятки, сотні, тисячі дітлахів чекають на вашу любов і мріють про міцну, щасливу, власну родину!

Нехай завжди у Ваших домівках лунає дитячий сміх, а діти виростають здоровими, успішними і щасливими. Хай кожного дня примножується щедрість та милосердя Ваших душ заради дітей, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!