Офіційний сайт Бериславської міської ради

1

Червень

2023

З Міжнародним Днем захисту дітей!

1 червня 2023 року в Україні вже традиційно відзначають одне з найпочесніших всесвітніх свят – Міжнародний день захисту дітей. Цей день покликаний нагадати суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

На жаль, сьогодні це свято проходить в умовах повномасштабної війни. Сотні тисяч дітей були змушені тимчасово виїхати з країни, десятки тисяч перечікують повітряні тривоги в укриттях, тисячі живуть в зоні бойових дій. Війна торкнулася життя кожного маленького українця. Тому в це свято дорослим особливо важливо підтримати дітей і показати, що ми завжди поруч.

Але незважаючи на всі негаразди сьогодення, вітаємо вас, юні громадяни нашої громади, з цим прекрасним святом — з Днем захисту дітей! Бажаємо вам завжди залишаються веселими і життєрадісними, відчувають тільки любов і підтримку від своїх батьків! Хочеться, щоб всі ви були щасливі, а небо над головою завжди було мирним! Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

Шановні дорослі! Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою наших дітей, життя яких зараз не схоже на добру казку, захистимо кожне дитяче серце від гіркоти розчарувань та зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців Закликаємо всіх, сьогодні й кожного наступного дня, зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України!

Зі святом! Миру, любові та злагоди усім родинам!