Офіційний сайт Бериславської міської ради

3

Червень

2019

Життя людини йде з родини

Рід, родовід, родина, рідня… Слова одного кореня, які в Україні споконвіку вважаються святими. Саме з сім`ї починається земне життя людини. Тут вона здобуває свій перший досвід спілкування зі світом, звідси робить свої перші кроки, тут пізнає перші цінності життя, вчиться шанувати батька, матір, свій рід, любити землю, де народилася, берегти пам’ять свого роду.

З метою відзначення Міжнародного дня захисту дітей спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели розважальний захід «З родини йде життя людини». На свято були запрошені прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. І батьки, і діти вдосталь награлися, натанцювалися та пригостилися різноманітними смаколиками. В залі панувала весела та невимушена атмосфера.

Безсумнівно, у людини повинен бути будинок, і не просто дах над головою, а місце, де його люблять і чекають, розуміють, приймають таким, яким він є, місце, де людині тепло і затишно. Особливо цього потребують діти, яким рідні батьки так не стали сім’єю. Проте є люди, здатні подарувати цим дітям тепло і щастя родинного вогнища і ми щиро вдячні прийомним батькам та батькам-вихователям за їх сердечність та вміння дарувати диво.