Офіційний сайт Бериславської міської ради

5

Жовтень

2017

Забір крові у Бериславі

Донорство крові почесно і корисно!

Шановні бериславці та мешканці району!

18 жовтня 2017 року з 0800 

комунальною установою «Херсонський обласний центр служби крові»  на базі поліклініки Бериславської центральної районної лікарні буде проводитись забір крові.

ПАМЯТКА ДОНОРУ:

Донором може бути громадянин віком з 18 до 60 років та вагою від 55кг і вище, який має при собі паспорт з пропискою в Бериславському районі.

На здачу крові потрібно приходити чистим, у чистій білизні. Донор не повинен приходити на кроводачу з ознаками нежитю, кашлю та з температурою. Перед кроводачею потрібно відпочити: не варто приходити після нічної зміни або чергування.

ХАРЧУВАННЯ ПЕРЕД ДОНАЦІЄЮ:

         За 3 дні не вживати спиртні напої. Напередодні, і в день кроводачі не вживати жирну їжу: рослинні жири, тварині жири, молочні продукти, ковбаси, яйця, м’ясо, оселедець, насіння, горіхи, мак, кондитерські вироби, шоколад, банани, морозиво.

РЕКОМЕНДОВАНО:

Каші та овочеві супи без за жарки, овочі без олії, відварна риба, соки, узвари, чай, білий хліб, макаронні вироби, фрукти – крім бананів. У ранці легкий сніданок: чай або кава з печивом (не жирним).

Кров донора обстежується на інфекції, які передаються через кров: вірус гепатитів В і С, сифіліс, ВІЛ – інфекція.

Результати своїх аналізів донор може отримати через день після кроводачі, звернувшись до реєстратури Херсонського обласного Центру служби крові з паспортом.

Донорство крові або її компонентів є нескладною безпечною медичною процедурою, яка виконується в Україні на сучасному обладнанні, надає донорам можливість безкоштовно пройти медичне та лабораторне обстеження, отримати певні пільги і найголовніше — отримати величезне моральне задоволення від того, що своїм вчинком він, можливо, врятував чиєсь життя.

         Адміністрація комунальної установи “Бериславська ЦРЛ” запрошує всіх бажаючих та небайдужих прийняти участь у здачі крові. На здачу крові при собі обов’язково мати паспорт.

У разі виникнення питань звертайтесь за телефонами 7-31-25 або 0951175159.

Адміністрація КУ «Бериславська ЦРЛ»