Офіційний сайт Бериславської міської ради

31

Березень

2020

Заходи організації попереджувальних заходів щодо захисту населення від поширення КОРОНАВІРУСУ COVID-19

Відповідно рішення обласної регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Бериславська міська рада вживає необхідні заходи боротьби із поширенням небезпечного вірусу на території міста.

Проводиться роз’яснювальна робота з щодо виявлення потенційно хворих берислаців та громадян із ознаками ГРВІ. Також звертаємось до керівників ОСББ контролювати дотримання режиму самоізоляції мешканців багатоповерхівок, особливу увагу при цьому слід надавати тим громадянам, які повернулись з-за кордону.

В разі підтвердження захворювання, працівники ДСНС виконуватимуть обробку дезінфікуючими сумішами під’їзди, зупинки громадського транспорту, місць можливого скупчення людей з метою запобігання подальшого поширення інфекції. Відповідні суміші та обладнання вже наявні у надзвичайників. Працівники проінструктовані щодо організації дій до яких необхідно вдаватись при реалізації відповідних заходів.

Комунальне виробниче підприємство «Бериславський водоканал» забезпечує стабільну, безперебійне подачу питної води, та в разі аварійних ситуацій, докладає всіх усиль аби відновлювати водопостачання у максимально короткий час.

Загальна порада

Носіння медичної маски – один із заходів профілактики для обмеження поширення певних респіраторних захворювань, включаючи 2019-nCoV, в місцевостях ураження.

Разом з цим необхідно наголосити, що медична маска не є панацеєю і лише частково зменшує ризик зараження респіраторними вірусами, зокрема і SARS-CoV-2. На вулиці, а також на роботі, яка не пов’язана з прийомом громадян, одягати медичну маску недоцільно. Застосування медичної маски виправдане лише під час перебування у громадському транспорті, торгових закладах та інших місцях скупчення людей.

Особи з ознаками респіраторних захворювань повинні:

Носити медичну маску і звертатися за медичною допомогою, якщо відчувають лихоманку, кашель і утруднене дихання, якнайшвидше або відповідно до місцевихпротоколів;

Дотримуватися наведених нижче порад щодо відповідного користування масками.

 

Вкотре нагадуємо в разі появи перших симптомів ГРВІ невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря.
Найбільш доступний спосіб профілактики захворювання – миття рук та обмеження контактів із сторонніми.
Ваше здоров’я та здоров’я ваших рідних залежить від сумлінності дотримання режиму самоізоляції.