Офіційний сайт Бериславської міської ради

11

Квітень

2019

Запрошуємо на передвеликоднє прибирання

Весняне прибирання, для кожного бериславця, є доброю нагодою проявити своє ставлення до міста та на ділі реалізувати прагнення жити краще, попрацювати над тим аби Берислав мав такий вигляд на який заслуговують його жителі.

Невдовзі Україна буде святкувати світле свято Великодня. Цими днями триває піст, як символ духовного очищення, він також може бути стимулом для того аби навести лад в наших з вами помешканнях, у дворі та біля двору, в парку та на вулицях міста.

 

В четвер, 18 квітня, Бериславська міська рада запрошує всі колективи підприємств, установ та організацій приєднатись до великого прибирання – передвеликодньої толоки.

Працівники комунального підприємства «Бериславська ЖЕК -1» щоденно збирають з вулиць міста тонни сміття, в день передвеликоднього прибирання буде задіяна основна частина техніки та людей аби забезпечити оперативне вивезення непотребу.

Міська рада звертається до всіх Бериславців із закликом навести лад у подвір’ях та на вулиці біля власного дому. Приватним підприємцям, так само, слід прибратись біля своїх магазинів та підтримувати там чистоту. Встановіть сміттєві урни, вони також сприятимуть дотриманню чистоти та додадуть охайності.

Ми робимо спільну справу, адже хочемо жити у чистому, охайному та привабливому місті.