Офіційний сайт Бериславської міської ради

24

Січень

2024

Засідання комісії із захисту прав дитини

23 січня 2024 року відбулося засідання комісії із захисту прав дитини. У нашій громаді, особливу увагу завжди акцентували на індивідуальних особливостях кожної сім’ї, їхніх побажань та потреб. На засіданні було розглянуто питання щодо забезпечення оптимальних умов для психосоціального розвитку та безпеки наших дітей, враховуючи їхні унікальні стосунки з рідними.

Спілкування Батька із Дітьми: Важливий Крок до Родинного Злагодження! У вирішенні першого питання щодо доцільності встановлення графіку та умов проведення побачень і спілкування батька із дітьми ми прийняли рішення: встановити графік спілкування дітей із батьком засобами електронного/телефонного зв’язку.

Друге та третє питання стосувалося доцільності влаштування на виховання та спільне проживання дітей до дитячого будинку сімейного типу. Раді повідомити, що комісія прийняла такі рішення: надати дозвіл на влаштування дітей до дитячого будинку сімейного типу, де кожне дитя матиме можливість вирости у люблячій та безпечній обстановці.

Разом ми будуємо майбутнє, де кожна дитина має можливість вирости щасливою та впевненою особистістю!