Офіційний сайт Бериславської міської ради

17

Травень

2024

Засідання комісії


Відбулося засідання двох комісій: комісія опікунської ради та комісія з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Бериславської міської ради.

Комісія опікунської ради при виконавчому комітеті Бериславської міської ради обговорила наступні питання:
1. Про затвердження висновку органу опіки та піклування Бериславської міської ради про доцільність притягнення до адміністративної відповідальності матері , за ухиляння від виконання батьківських обов’язків, що може призвести до тяжких наслідків для життя, стану здоров’я та розвитку дитини
2. Про затвердження висновку органу опіки та піклування Бериславської міської про доцільність відібрання дитини від матері.
3. Про затвердження висновку органу опіки та піклування Бериславської міської ради про доцільність позбавлення батьківських прав матері по відношенню до її двох дітей.
4. Про затвердження висновку органу опіки та піклування Бериславської міської ради про доцільність відібрання дитини від матері без позбавлення її батьківських прав, у зв’язку із ухилянням матері від виконання батьківських обов’язків.


Вирішила:
1. Визначити доцільним відібрання дитини від матері без позбавлення її батьківських прав у зв’язку із ухилянням матері від виконання батьківських обов’язків. Звернутися до Великоолександрівського районного суду Бериславського району Херсонської області із позовною заявою про відібрання дитини від матері без позбавлення її батьківських прав. Юридичному відділу та службі у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету міської ради підготувати пакет документів та позовну заяву для звернення до суду.
2. Визначити доцільним відібрати дитину від матері. Звернутися до Берисласького районного суду Херсонської області із позовною заявою про відібрання дитини від матері. Юридичному відділу та службі у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету міської ради підготувати пакет документів та позовну заяву для звернення до суду.
3. Визначити доцільним позбавити батьківських прав матір по відношенню до її дітей у зв’язку із ухилянням матері від виконання батьківських обов’язків. Звернутися до Великоолександрівського районного суду Бериславського району Херсонської області із позовною заявою про позбавлення батьківських прав громадянки Юридичному відділу та службі у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету міської ради підготувати пакет документів та позовну заяву для звернення до суду.
4. Затвердити висновок органу опіки та піклування Виконавчого комітету Бериславської міської ради про доцільність відібрання дитини від матері без позбавлення її батьківських прав, у зв’язку із ухилянням матері від виконання батьківських обов’язків. Висновок про доцільність відібрання дитини від без позбавлення її батьківських прав, надати до Великоолександрівського районного суду Бериславського районного Херсонської області (додається). Юридичному відділу та службі у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету міської ради підготувати пакет документів та позовну заяву для звернення до суду.

Комісія з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Бериславської міської ради:

На порядку денному обговорили: про доцільність позбавлення батьківських прав та про доцільність відібрання дітей від матері без позбавлення її батьківських прав.

Одноголосно вирішили позбавити батьківських прав – 1 справа, та вилучити дітей від матері без позбавлення батьківських прав – 3 справи.