Офіційний сайт Бериславської міської ради

31

Жовтень

2017

Засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 31 жовтня відбулося планове засідання виконавчого комітету Бериславської міської ради. Засідання проходило в малій сесійній залі під головуванням міського голови Олександра Шаповалова.

В засіданні взяли участь 12 членів виконкому. Згідно затвердженого порядку денного розглянуто та прийнято 9 рішень:

1. Про звернення виконавчого комітету Бериславської міської ради до голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради 1. Про звернення виконавчого комітету Бериславської міської ради до голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради
2. Про матеріали по житловим питанням
3. Про встановлення зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери обслуговування.            4. Про матеріали з питань будівництва та архітектури.
5. Про скасування рішень виконавчого комітету  6. Про розірвання Договору на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування 7. Про матеріальну допомогу
8. Про надання інформації щодо ціноутворення
9. Про перелік питань для розгляду на засіданні виконавчого комітету у листопаді  2017 року

Після обговорення всіх  питань порядку денного, врахування зауважень та пропозицій, були ухвалені відповідні рішення, з якими детально можна ознайомитись на нашому сайті в розділі: документи, рішення виконавчого комітету.