Офіційний сайт Бериславської міської ради

6

Липень

2018

Здорова родина – щаслива Україна!

Тема планування сім’ї, використання засобів контрацепції поки належить у нашому суспільстві до «закритих тем». Та про це варто починати говорити, адже від продуманого планування свого майбутнього, своєї сім’ї залежить благополуччя, здоров’я, щастя кожної майбутньої дитини.

05 липня 2018 року, з метою пропаганди здорового способу життя, планування сім’ї, профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом, а також використання сучасних методів контрацепції, у рамках роботи спеціалізованого формування “Консультативний пункт щодо запобігання ранньому соціальному сирітству”, у пологовому відділенні комунальної установи “Бериславська центральна районна лікарня” спеціалістами Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді поведено бесіду-діалог на тему: “Здорова родина – щаслива Україна!” для породіль.

 У ході бесіди обговорено проблеми, які на сьогоднішній день постали перед суспільством – байдужість молодих людей до свого здоров’я,  ранні не захищенні статеві стосунки, призводять до незапланованої вагітності, захворювань, які передаються статевим шляхом, Віл – інфікування та аборту, небезпечної операції, яка може призвести до безпліддя та хронічних захворювань.

Наприкінці заходу учасники дійшли згоди, що піклуватись про власне здоров’я, у тому числі і репродуктивне, аби мати в майбутньому щасливу сім’ю та здорових дітей, варто вже сьогодні.