Офіційний сайт Бериславської міської ради

27

Листопад

2017

Зміни життя – зупини насильство!

Насильство по відношенню до жінок – все ще досить поширене у світі явище. Це стосується і України також!

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, і в цей день світ відзначає 26-у річницю кампанії “16 днів активних дій проти гендерно зумовленого Насильства”, ініційовану у 1991 році Центром жіночого глобального лідерства.

На жаль, насильство по відношенню до жінок – гендерно зумовлене насильство, спрямоване проти особи через її стать, все ще досить поширене у світі явище.

24 листопада спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на центральній площі міста організували та провели вуличну акцію на тему “Не залишити нікого осторонь: зупинити насильство щодо жінок та дівчат” для пересічних громадян району. До заходу долучились спеціалісти управління соціального захисту населення, відділу культури, центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації, Бериславський місцевий центр з надання  безоплатної вторинної правової допомоги.

Мета заходу – закликати громадян ліквідувати всі форми гендерно зумовленого насильства шляхом привернення уваги до цього ганебного явища та підвищити обізнаність пересічних громадян про види насилля.

Якщо Ви або Ваші близькі страждають від домашнього насильства – не потрібно це терпіти й приховувати. Краще раз і назавжди припинити знущання, ніж соромитися зізнатися у цьому, прирікаючи себе і своїх дітей на довгі страждання. Сучасне розвинуте суспільство не сприймає насильства, а рішення проблеми заподіянням фізичного болю повинне раз і назавжди зникнути з «списку можливих варіантів».

Найвищою цінністю будь – якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека.

Пам’ятаймо, що не можна залишатися з бідою наодинці, необхідно звертатися по допомогу. Спільними діями ми можемо відстояти свої права!!!