Офіційний сайт Бериславської міської ради

18

Травень

2017

Знову горить сміття

На території полігону побутових відходів знову горить сміття. З настанням теплої погоди це відбувається все частіше. Нещодавно тут знову палало сміття і аби  локалізувати та загасити пожежу довелось викликати пожежно-рятувальну службу. Після того як вогонь було приборкано, спеціалісти МНС зафіксували, що пожежа спалахнула через навмисний підпал.

Сміття на території звалища загоряється вже не вперше, тож аби попередити такі випадки інспекторами з громадського порядку були проведені профілактичні бесіди з жителями будинків, що знаходяться поблизу. Практика доводить – підпалами займаються шукачі металобрухту і роблять вони це для того аби відокремити горюче сміття від негорючого металу. Звісно є доля підпалів, спричинених через несвідомість громадян. Часто, бериславці вивозять побутові відходи з власного двору, хаотично розкидають його, забивають спеціально створені роздільні смуги і з рештою підпалюють. Такими діями робота з упорядкування території сміттєзвалища зводиться нанівець.

Сміття що горить розносить містом сморід та ядучий дим, який заважає всім, хто живе поблизу, додає роботи рятувальникам МНС в і без того жаркий сезон та призводить до загострення алергічних та хронічних захворювань.

Шановні бериславці, будьте більш відповідальними, не розкидайте та не паліть сміття!