Офіційний сайт Бериславської міської ради

14

Вересень

2021

Зробимо громаду чистою!

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», міжнародна соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій, чистих берегів, розпочинає свою підготовку. Акція традиційно відбудеться в третю суботу вересня в 24 регіонах України та 180 країнах світу, а саме 18 вересня 2021 року о 10:00 з дотриманням карантинних норм та обмежень. Організатори закликають долучатись кожному.

Акція відбувається з метою формування культури чистоти і дбайливого ставлення до довкілля, зменшення негативного впливу громадян на навколишнє середовище,  розвитку всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові громад.

В акції беруть участь комерційні та некомерційні організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються на рівні корпоративної соціальної відповідальності, засоби масової інформації, лідери думок та пересічні громадяни.

Закликаємо усіх до участі в акції!

Організатор в Україні – Всеукраїнський молодіжний рух “Let’s do it Ukraine” за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України,  Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства соціальної політики України, Обласних державних адміністрацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Спільно з Міжнародним рухом School Recycling World, Українським державним центром позашкільної освіти, Національним еколого-натуралістичний центром, Всеукраїнською асоціацією громад, Всеукраїнським молодіжним центром, Національною молодіжною радою України, громадськими організаціями, молодіжними рухами. Партнери акції: компанія PepsiCo Україна, корпорація Біосфера, логістичний партнер компанія “Нова пошта” та інші корпоративно соціально відповідальні бізнеси, організації, установи.

Деталі в новинах на сайті www.letsdoitukraine.org.