Офіційний сайт Бериславської міської ради

14

Березень

2018

Зупинимо туберкульоз разом!

Ситуація з туберкульозу в Україні залишається складною. У 1995 році була зареєстрована епідемія туберкульозу в Україні, і вона стрімко прогресує. Тільки впродовж останніх років Україна потерпає від цієї хвороби. Щогодини туберкульозом заражаються троє жителів нашої країни, щогодини вмирає один хворий, а всього хворіє 1,5% населення.

13 березня 2018 року у рамках роботи спеціалізованого формування “Консультативний пункт щодо запобігання ранньому соціальному сирітству”, у пологовому відділенні комунальної установи “Бериславська центральна районна лікарня” спеціалістом Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) проведено бесіду-діалог на тему: “Проблема туберкульозу в Україні” для породіль, які щойно стали молодими матусями.

Головна мета заходу – розширити знання жінок про проблему підступної хвороби, ознайомити їх з поняттям «туберкульоз» і шляхами його зараження, а також пояснити необхідність профілактичних щеплень.

Спеціаліст Центру наголосила, що під час епідемії від захворювання не застрахований ніхто. Разом з тим, слід пам’ятати, що туберкульоз виліковний. Від своєчасного обстеження і раннього виявлення захворювання залежить успіх лікування.

«ПАМ’ЯТАЙТЕ! НАШЕ ЗДОРОВ’Я – У НАШИХ РУКАХ» – саме до такого висновку прийшли всі присутні на заході.