Офіційний сайт Бериславської міської ради

5

Листопад

2020

Звернення міського голови щодо дотримання діючих вимог карантину

Дорогі, бериславці! Зважаючи на ситуацію, яка складається з поширенням COVID-19, коли в районі щоденно збільшується кількість зафіксованих випадків захворювання, звертаюсь до усіх мешканців уважно віднестись до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я стосовно запобігання поширення коронавірусу.

Вчасно зреагувавши на ситуацію на весні, нам вдалося не допустити масового зараження на коронавірус в нашому місті. Тепер наше завдання, стримати поширення хвороби на території громади.

Загальний настрій безпечності у жителів громади викликає занепокоєння. Нехтування елементарними правилами власної безпеки, правилами карантину, вже призводять до росту захворюваності. Недотримання рекомендацій Міністерства охорони здоров’я стосовно маскового режиму та нехтування правилами дотримання соціальної дистанції, можуть завести нас до «червоної» зони, впевнений цього не хоче ні один бериславець.

Хочу наголосити, головне – це безпека та здоров’я всіх мешканців.

Шановні жителі Бериславської громади!

Звертаюся до Вас як до свідомих та відповідальних громадян, дотримуйтесь правил карантину, убезпечте себе та своїх рідних від небезпеки інфікування коронавірусом.

Ми обов’язково подолаємо це випробування разом! Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх рідних!

О.Шаповалов, міський голова