Офіційний сайт Бериславської міської ради

30

Січень

2017

Звіт міського голови за 2016 рік

Шановні депутати і мешканці міста Берислава!

 Підсумовуючи рік 2016, варто розповісти про здобутки, поділитись напрацюваннями міської ради, розповісти про плани, які були втілені в життя, та які ще чекають свого часу. Варто розповісти, про те яким чином забезпечується функціонування та стабільне життя міста та всіх його складових.

Попереду ще багато завдань, багато справ які належить вирішити. Мені не соромно сьогодні розповідати про роботу міської ради та її виконавчого комітету, нам  вдалось втілити в життя майже всі свої плани. Деякі питання більш складні, потребують часу та значних коштів, але вони також вирішуються. Найголовніше для мене, що в прийнятті рішень, міська рада діє чесно та відкрито, керується виключно інтересами громади, прислухається до пропозицій та думок депутатів. Впевнений, бериславці, ті хто справді переймаються життям міста, знають з якими труднощами доводиться боротись, через які перепони вирішується кожне доленосне питання міста.

Рік що минув був непростими, це відчули всі українці, політична та економічна ситуація, що склалась в країні не могла не позначитись на житті і нашого міста.

В Україні йде процес децентралізації влади, змінюється податкове законодавство, у зв’язку з цим деякі податкові відрахування до бюджету ми втратили, хоча натомість отримали інші. Також розширився перелік повноважень, що отримали органи місцевого самоврядування. Незважаючи на усі складнощі, нам вдалося зберегти в місті стабільність, громадську злагоду, закріпити позитивні тенденції соціально-економічного розвитку, а в деяких напрямках і покращити їх.

 

У своїй діяльності міська рада керується Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими нормативно-правовими актами України. Чисельний склад депутатів міської ради налічує 26 депутатів, які обирались від різних політичних партій і відповідно до Закону України вони наділяються правом представляти інтереси територіальної громади і приймати від її імені рішення.

Міська рада проводить свою роботу сесійно. В продовж сесійного року скликаються чергові пленарні засідання міської ради, а в разі необхідності позачергові. Перед винесенням питання на засідання сесії, всі вони розглядаються депутатами під час засідань постійних депутатських комісій. Депутати міської ради працюють у створених постійних та тимчасових комісіях ради на громадських засадах.

В продовж 2016 року міською радою скликано та проведено 12 сесій.  

На розгляд ради було винесено та прийнято 147 рішень, таких як бюджетні, питання соціально-економічного розвитку, регулювання земельних відносин та інших, які відносяться до виключної компетенції міської ради. Також, в межах своїх повноважень рада на сесії приймала нормативні та інші акти у формі рішень.

Головними документами міста, які щорічно приймаються депутатами міської ради є Програма соціально-економічного та культурного розвитку міста та бюджет. Аналізуючи стан виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста можна говорити, що незважаючи  на деяку втрату податкових відрахувань до бюджету, нам все ж таки вдалось виконати основні завдання, котрі громада ставила перед нами: забезпечити виконання міського бюджету, забезпечити стабільну роботу та розвиток міських комунальних підприємств, закладів освіти, культури та здійснювати допомогу в питанні соціального захисту населення міста, а також допомогти фінансово у вирішенні питань, які мають забезпечуватись з районного бюджету.

 

За  2016 рік до загального фонду міського бюджету надійшло власних та закріплених 10 570 590,57 грн. доходів, що становить  111,89% до планових призначень  9 446 963,00 грн.

Офіційних трансфертів надійшло 4 523 690,00грн. (Інші субвенції на фінансування видатків по дошкільним закладам освіти та бібліотекам) або 100% до планових призначень.  

Таким чином доходи загального фонду міського бюджету за  2016 рік складають  15 094 280,57 грн., при плані 13 970 653,00 грн., що становить 108,04%. В порівняні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 2 983 540 грн.

Доходи спеціального фонду міського бюджету  склали  1 142 972,73 грн., при  плані 611 078,64 грн., що становить 187,04 %.;

– у тому числі надійшло: власні надходження(плата за послуги) –  538 007,06 грн., інші джерела власних надходжень – 52 277,73 грн., інші кошти спеціального фонду  – 55 2687,94 грн. (в т.ч. від продажу землі 352 098 грн.,надходження пайової участі  у розвиток інфраструктури міста 179 638 грн.)

Касові видатки загального фонду міського бюджету за 2016 рік склали 11 786 375,36 грн. при бюджетних призначеннях 13 063 919,00 грн., що становить 90,22%, із них на утримання:

«Органи місцевого самоврядування» в сумі – 2 485 326,54грн. (на заробітну плату з нарахуванням та оплату всіх комунальних послуг та енергоносіїв);

На соціальний захист населення направлено – 112 449,79 грн.

Поточні трансферти до КП «Бериславська ЖЕК-1» – 61 6776 грн.

До КВУ «Бериславський водоканал» – 251 386 грн.,

До «Бериславтеплокомуненерго» – 85 125,06 грн.

Касові видатки по міським заходам складають: 80 907,66 грн., із них 4 256,68 грн. – придбання квітів, рамок, грамот, морозива на «День захисту дітей»; на День міста – 17 817,98 грн.; на відкриття Новорічної ялинки – 58 833 грн.

На утримання міських бібліотек – 31 658,70 грн., на заробітну плату з нарахуванням.

На захоронення твердих побутових відходів на стихійному сміттєзвалищі із міського бюджету направлено – 78 462,60 грн.

Касові видатки спеціального фонду міського бюджету при уточнених бюджетних призначеннях 3 089 698,64 грн., склали 2 300 001,22 грн., що становить 74,44% із них: видатки по платним послугам – 434 818 грн., по іншим джерелам – 54 983,64 грн.

Із бюджету розвитку направлено на: придбання основних засобів (оргтехніки, кондиціонерів, на придбання електронасоса для системи опалення) – 95 469,00 грн., на капітальний ремонт адмінприміщень – 162 635,00 грн., на придбання холодильника в ДНЗ №4 — 13 999 грн., на капітальний ремонт приміщень з заміною вікон в ДНЗ №3 – 80 399,88 грн.,

Станом на 01.01.2017 року кредиторська та дебіторська заборгованість по видаткам відсутня.

По доходам дебіторська заборгованість становить 14 942,93 грн, кредиторська заборгованість 59 762,59 грн. – батьківська плата за харчування дітей в ДНЗ.

 

Для здійснення виконавчих функцій і повноважень місцевого самоврядування у межах, визначених  законодавством, міською радою створений виконавчий орган ради. Виконавчим органом міської ради є виконавчий комітет та його відділи, створені радою. Діяльність виконкому здійснюється у відповідності до затвердженого Регламенту роботи, квартальних та місячних планів роботи.

До складу виконавчого комітету Бериславської міської ради  входять 12 осіб, в тому числі: міський голова, заступник міського голови, секретар міської ради, головний лікар КЗ «Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», начальник фінансового управління Бериславської районної РДА, начальник управління державного казначейства у Бериславському районі, начальник управління соціального захисту населення Бериславської РДА, начальник Бериславського відділу поліції ГУНП у Херсонській області, начальник Бериславського районного сектору ДСНС України у Херсонській області, голова правління АТ «Бериславський машинобудівний завод», керівник громадської організації «Об’єднання воїнів – учасників АТО на сході України «Тризуб», менеджер ТОВ «Берислав – хлібозавод», провідний спеціаліст Бериславського головного управління Держсанепідемслужби в Херсонській області.

Виконавчий комітет збирається на засідання з максимально короткими інтервалами, в міру накопичень питань порядку денного. Впродовж 2016 року проведено 13 засідання, на яких було прийнято 100 рішень. Всі вони попередньо розглядаються спеціалістами міської ради та обговорюються на нарадах. В кількісному розрізі питань вони були розподілені наступним чином: соціально–економічного розвитку; будівництва, містобудування, архітектури; планування та бюджету, фінансів, обліку; житлово-комунального господарства; побутового та торговельного обслуговування; у сфері освіти; охорони здоров’я; матеріальна допомога малозахищеним верствам населення.

Відповідно до статті 42 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» в межах повноважень видано 242 розпорядження міського голови.

При виконавчому комітеті міської ради взято на квартирний облік 10 сім’ї та одинаків для отримання житла в загальному порядку. У звітному році у списку осіб, які перебувають на квартирному облік при виконавчому комітеті Бериславської міської ради зараховано 7 бійців АТО.

Результатом роботи виконкому стали схвальні рішення, щодо придбання бронежилетів учасникам антитерористичної операції на суму 27 000 гривень. Також учасникам АТО та їх сім’ям надано пільги на оплату житлово-комунальних послуг та природного газу. Крім того, до 25-ї річниці Незалежності нашої держави ми запровадили окрему фінансову допомогу кожному АТОшнику в сумі 500 грн. (це стосується лише Бериславців). Діти учасників АТО цього року отримали Новорічні та Різв’яні подарунки.

В місті налічується 13 прийомних сімей, в яких виховується 71 дитина сирота та діти позбавлені батьківського піклування. На передодні Новорічних та різдвяних свят кожна дитина з прийомної сім’ї та дитячих будинків сімейного типу отримала подарунки та привітаннями від міської ради. До цієї акції долучились і депутати міської ради.

Майже кожного дня до нас звертаються Бериславці із проханням про матеріальну допомогу, всі заяви розглядаються на засіданні виконавчого комітету де і приймається відповідне рішення. Здебільшого воно схвальне. Звертаються з проханням допомогти в лікуванні, у вирішенні соціально-побутових питань, сім’ї що постраждали в наслідок пожежі. Доводиться вирішувати питання захоронення безхатніх невідомих громадян (4749,79 грн). Загалом виплати по рішенню виконкому на лікування та інший соціальний захист вийшли для міського бюджету в додаткові 44 500 гривень. В цьому році ми надали нашим учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС разову грошову допомогу з нагоди Дня ліквідатора. Також, ми фінансуємо придбання періодичних видань для організації «Діти війни», це вже традиційно.

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указів Президента України від 13 серпня 2002 року №700 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення» з цього питання виконавчим комітетом міської ради проводиться робота щодо ґрунтовного та своєчасного вирішення життєво важливих проблем, організації особистого прийому на виконання ряду заходів по усуненню недоліків та поліпшення роботи із зверненнями громадян.

Узагальнені данні про звернення громадян, що надійшли до Бериславської міської ради у 2016 році: всього надійшло 80 звернень, з них 18 було отримано поштою, під час особистого прийому звернулось 20 осіб, через органи влади надійшло 42 звернення. За звітний період надійшло 5 пропозицій та зауважень, 73 клопотання та 2 скарги. Переважно звернення надходили особисті (75 звернень) та було 5 колективних звернень. З питань соціального захисту звернулось 5 бериславців, комунального господарства – 18, житлової політики – 16, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян – 3, інші питання звернень – 34.

Стан роботи із зверненнями громадян в міській раді щомісячно та щоквартально аналізується, розробляються порівняльні статистичні дані, складаються довідки, за результатами півріччя питання «Про стан роботи виконавчого апарату міської ради із зверненнями громадян» розглядаються на засіданні виконавчого комітету.

Всі звернення громадян ретельно вивчаються і кожне з них обов’язково має і відповідну реакцію міської влади відповідно до чинного законодавства.

Працівниками виконавчого апарату щоденно проводиться прийом громадян з особистих питань, видаються довідки для отримання соціальної допомоги, субсидій, проводяться обстеження житлово-побутових умов громадян.

В умовах децентралізації, вирішення значної частки соціальних питань, зокрема, соціального захисту покладено на місцеві органи влади. В наслідок цього, міська рада отримала додаткові повноваження, спрямовані на реалізацію безпосередньо соціальної функції і відтепер має право надавати соціальні послуги відповідно до державних стандартів. Для виконання цих повноважень в структурі виконавчого комітету міської ради було створено новий підрозділ та введено додаткову штатну одиницю, фахівця із соціальної роботи. Міська рада має на меті максимально наблизити адміністративні послуги до людини, охопити мешканців Берислава всіма належними послугами у сфері соціального захисту та спростити процедуру звернення до соціального працівника і зробити її зручною для відвідувачів.

Соціальний працівник, допомагає Бериславцям в оформленні документів для субсидії, проводить обстеження соціально-побутових умов громадян, співпрацює з районним територіальним центром соціального обслуговування та управлінням соціального захисту населення. Окрім всього у соціального працівника міської ради можна проконсультуватись з питань призначення видів допомоги, компенсацій, субсидій, пільг, надання соціальних послуг. Також соц.працівник організовує виявлення та веде облік осіб та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі громадян похилого віку, одиноких, інвалідів, багатодітних сімей, дітей-інвалідів, малозабезпечених сімей. Як приклад, результатом роботи соціального працівника стало виявлено безхатньої особи, яка до того ж втратила паспорт громадянина України. В судовому порядку, міською радою було відновлено основний документ громадянина.  Наступним кроком буде оформлення належної пенсії та подальше його влаштування в інтернат загального профілю. Також соціальний працівник допоміг з влаштуванням в будинок інтернат одинокої пенсіонерки, яка немала змоги самостійно доглядати за собою.

За період роботи, з травня по грудень 2016 року до соціального працівника міської ради звернулось 1192 бериславця. З них 579 пенсіонерів, 613 осіб не пенсійного віку, 33 ветерани другої світової війни, 216 дітей війни, 114 ветеранів праці, 55 інвалідів, 2 учасника АТО, 111 переміщених осіб, 20 багатодітних родин.

Право виконувати функції «паспортного столу» також перейшли до нас. З листопада в стінах міської ради працює спеціаліст, який займається «припискою-випискою», видачею довідок про склад сім’ї, надання інформації до реєстру виборців та інше. Хоч це також додаткове фінансове навантаження на бюджет міста, але інакше неможна, крім того для бериславців це більш зручно.

З 01 листопада 2016 року проведено документування реєстрації та зняття з реєстрації фізичних осіб – 125 чоловік.

Оформлено документів на зняття з реєстрації по повідомленню: всього за рік 64 чоловік, з них з 01.11.2016 по 01.01.2017 року 23 особи.

Видано довідок для подання в управління праці та соціального захисту населення – 873 шт., за перший місяць 2017 року станом на 25 січня видано ще 570 таких довідок.

Видано довідок на отримання закордонних паспортів та першого паспорту громадянина України – 116 шт.

Оформлено документів Ф-1 на отримання ID-картки (паспортів) 116 шт.

Оформлено документів по архівним запитам – 18 шт.

Проведено консультативна, роз’яснювальна робота щодо реєстрації, оформлення документів на перші паспорти – 162 шт.

Оформлено документів на приватизацію державних квартир – 7 шт.

 Регуляторна політика

Протягом звітного періоду відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» та затвердженого плану діяльності з підготовки регуляторних актів міською радою ухвалені 7 регуляторних актів.

 Р О Б О Т А відділу містобудування, архітектури та ЖКГ

Відділом архітектури, містобудування за завітний період 2016 ріку систематично виконуються роботи згідно діючого законодавства в межах компетенції. Наведу приклади деяких показників важливих в життєдіяльності міста:

– підготовлено проектів рішень з питань будівництва та архітектури для розгляду на засіданні виконавчого комітету міської ради та видачі замовникам витягів з рішення – 77 шт.;

 – підготовлено і видано замовникам висновків про погодження місця розташування земельної ділянки, технічної документації, проектів землеустрою – 52 шт.;

– підготовлено і видано замовникам Будівельного паспорта на будівництво житлових будинків, господарських будівель і споруд – 12 шт.;

– вирішено, відповідно до законодавства, спорів з питань містобудування з виходом на місце – 139 заяв;

– видано 4 містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки;

– проведено 52 обстеження земельних ділянок, будівель та зелених насаджень по зверненням громадян;

– введено в експлуатацію продовольчий магазин по вул. 1 Травня, 190, аптеку по вул. 1 Травня, 185, газозаправний пункт на АЗС по вул. 1 Травня, 3, а також 2 індивідуальні житлові будинки.

 Земельні питання

В адміністративних межах Бериславської міської ради площа землі складає 3208,0000 га, в тому числі в межах населеного пункту – 993,8000 га.

Міська рада постійно тримає на контролі використання земель територіальної громади міста, з метою забезпечення виконання вимог законодавства, забезпечує контроль за раціональним використанням і охороною земель, нарахуванням та сплатою коштів за землю, адже починаючи з 2015 року це є одним із основних джерел з наповнення міського бюджету.

Одним із головних питань, які відноситься до компетенції міської ради, є врегулювання земельних відносин. Станом на сьогодні з Бериславською міською радою укладено 46 договорів оренди землі, на загальну площу 103,6334 га. Загалом від орендної плати за земельні ділянки за звітний період надійшло – 2 344 569,40 грн.

Серед заяв, з якими найчастіше звертаються громадяни до міської ради, це надання дозволів на оформлення земельних ділянок у приватну власність та виділення їх під забудову. Відділом з питань врегулювання земельних відносин опрацьовані всі заяви і відповідно до рішення сесії міської ради чи виконкому громадяни отримали відповідну відповідь чи роз’яснення.

В 2016 році відділом з питань врегулювання земельних відносин виконано робіт по землеустрою загальною вартістю 60 355,44 грн. Сюди ввійшли проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність для розміщення дитячого садка №3, 4 та 5, проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування КВУ «Бериславський водоканал» для розміщення та обслуговування свердловин та санітарно-охоронних зон (загалом 8 свердловин). Технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під адміністративною будівлею майнового комплексу виконавчого комітету, розміщення експлуатації та обслуговування міської свердловини №2-2 та №2-282.

Розроблено Детальні плани мікрорайону садибної забудови в північно-західній частині міста та під розміщення сонячних електростанцій в північно-східній частині міста.

Більше 30 громадян, за звітний період, посвідчили права приватної власності на земельні ділянки у порядку безоплатної приватизації.

Продано 2 земельні ділянки під об’єктами нерухомого майна, на загальну площу 0,2859 га. Загалом від продажу земельних ділянок, за звітний період, отримано 366 310,00 грн. до бюджету міської ради.

 Робота юридичного відділу

Юридичним відділом виконавчого апарату Бериславської міської ради за 2016 роки прийнято участь у 87 судових справах, та 160 засідань. За цей період розглядалися справи про визначення додаткового строку достатнього для подання заяви про прийняття спадщини, про визнання особи недієздатною та призначення опікуна, встановлення факту родинних відносин, визнання права власності не нерухому майно та на спадкове майно, про встановлення факту належності документу, щодо встановлення земельного сервітуту, визнання договору купівлі-продажу недійсним, щодо поновлення договору оренди землі, внесення змін до договору оренди.

Також хочу зазначити, що юридичним відділом виконавчого апарату міської ради ведеться координація роботи комунальних підприємств з правових питань.

На юридичний відділ виконавчого апарату міської ради покладено обов’язки по приватизації державного житлового фонду м.Берислава.  Протягом 2016 років до юридичного відділу з питань приватизації звернулося 15 осіб, які приватизували свої квартири та отримали свідоцтво про право власності на житло.

 Покращення стану охорони громадського порядку

З метою виконання комплексної програми профілактики злочинності в м.Бериславі на 2016 рік виконавчий комітет міської ради взаємодіє з правоохоронними органами району у здійсненні організаційних та практичних заходів щодо посилення боротьби зі злочинністю, її профілактики, усунення причин та умов, які їй сприяють, та стабілізації кримінальної ситуації. З цих причин в апараті міської ради діє посада інспектора опорного пункту громадського правопорядку, який спільно з двома інструкторами з питань інформування населення щодо недопущення порушень громадського правопорядку на території міста, надають посильну допомогу працівникам правоохоронних органів у підтриманні правопорядку на території міста.

Щотижнево на апаратній нараді при міському голові аналізується стан правопорядку на території міста. З метою профілактики та попередження правопорушень,  інспектор ОПГП проводить особистий прийом громадян, реєструє їх заяви та звернення в окремому журналі та приймає відповідні міри в межах своєї компетенції, приймає участь у роботі комісій, що створюються розпорядженням міського голови по розгляду окремих звернень на скарг жителів міста, особливо тих, де виникають спірні питання між сусідами або членами родини, бере участь в охороні громадського порядку, профілактичній роботі та оперативно-профілактичних відпрацюваннях. Веде постійний облік осіб, які навмисно порушують громадський порядок та проводить з ними роз’яснювальні бесіди.

 Інспектор опорного пункту громадського порядку приймає участь у роботі комісій по перевірці суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями. Спільно з дільничними інспекторами Бериславського РВ УМВС постійно проводяться рейди по перевірці дотримання громадського порядку в місцях скупчення молоді.

Постійно проводиться роз’яснення населенню міста про необхідність утримання прилеглої прибудинкової території в належному санітарному стані. За звітний період вручено 311 повідомлень громадянам про приведення прилеглої території в належний стан, з них 303 виконали прибирання, а проти 8 громадян направлені листи до Бериславського РВ УМВС для складання адмінпротоколів, згідно ст. 152 Кодексу України про адміністративні порушення.

З метою взаємодії з УПСЗН Бериславської РДА та виконання Положення про порядок призначення та надання населенню субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива проведено обстеження матеріально-побутових умов 247 господарських будівель.

За участю інструкторів з питань інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку систематично проводяться виховні бесіди у школах міста з метою профілактики правопорушень серед підлітків. За поточний період було проведено 13 таких бесід у всіх школах міста. Також інструкторами з питань інформування населення спільно з працівниками Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за вказаний період проведено 14 інспектувань осіб, притягнутих до кримінальної відповідальності, покарання яких не пов’язане з позбавленням волі. Також проведена  роз’яснювальна робота з кожним приватним підприємцем міста, що займається роздрібною торгівлею, про заборону реалізації спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

Інструкторами з питань інформування населення проводиться охорона правопорядку при проведенні масових заходів на території міста. Спільно з працівниками поліції проводиться патрулювання на вулицях міста у вечірній час доби. Також вони залучаються до чергувань пов’язаних з охороною культурно-розважальних заходів що проводять в місті, до охорони головної ялинки міста під час проведення Новорічних та Різдвяних світ.

Спільно з працівниками державної виконавчої служби, на виконання судових проваджень, проведено рейди по вилученню майна у божників по сплаті за послуги водопостачання та житлово-комунальні послуги.

В період поливного сезону працівниками КВУ «Бериславський водоканал» спільно з інструкторами з питань інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку та інспектором ОПГП проводилась перевірка дотримання правил користування та водорозподілу на території міста. 

Інструктором опорного пункту та інструкторами з питань інформування населення проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо участі громадян в охороні громадського правопорядку, створенні громадських формувань.

Впродовж зазначеного періоду адміністративною комісією при виконавчому комітеті Бериславської міської ради розглянуто 42 адміністративних матеріалів, з них накладено штраф на правопорушників по 34 справах, закрито провадження по 2 адмін.матеріалу, 1 повернуто до РВ УМВС, так як останні складені з порушенням чинного законодавства. Накладено штрафів на загальну суму 7293,00 грн. добровільно сплачено – 2754,00 грн. У відношенні інших правопорушників направлені листи до виконавчої служби для примусового стягнення. 

 Про проведену роботу з захисту прав споживачів

Задоволення потреб споживачів у продовольчих та промислових товарах, послугах транспорту, зв’язку, комунальних та побутових послугах повинно здійснюватись на основі дотримання вимог щодо їх якості та безпеки для споживачів та при постійному контролі за цим з боку міської ради.

Проводяться ознайомлювально-консультативні перевірки суб’єктів господарської діяльності, що спеціалізуються на торгівлі та наданні послуг, під час яких ведеться роз’яснювальна робота з власниками торговельних об’єктів та сфери послуг – 252.

За звітний період  на території міста працювали 59 продовольчих магазинів, промислових магазинів – 26, кіосків та бутиків – 32, АЗС – 4, аптек – 15, ветеринарних кіосків – 2, перукарень – 12, майстерень – 9, підприємств громадського харчування – 8, літніх майданчиків – 8, приймальних пунктів 1, інших підприємств – 8.

У приміщенні «Універмагу» та TOB «Чайка» на орендованих площах працювало 34 підприємця.

Спільно з працівниками санепідемстанції, ветлікарні, РВ УМВС України проведено 6 рейдових перевірок. У результаті перевірок встановлено порушення правил торгівлі та надання послуг. Найчастіше виявляються порушення: продаж товарів без необхідних документів – 10; відсутність своєчасної та повної інформації про товари та послуги – 6; реалізація алкогольних товарів неповнолітнім – 8; реалізація товарів без видачі розрахункових документів, що засвідчують купівлю або надання послуг -2; порушення правил благоустрою підприємцями – 16; торгівля у невстановлених місцях – 3.

За допущені значні порушення 11 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Значна увага приділялась зверненням споживачів. За рік розглянуто 26 звернення від споживачів, на особистому прийомі було 50 громадян, надано 26 письмових та 24 усних консультацій та роз’яснень. Задоволено в результаті розгляду 3 скарги споживачів за неякісний товар та гарантійний обмін.

Постійно проводиться контроль за експлуатацією об’єктів торгівлі та сфери послуг. Виконуються будівельні заходи по облаштуванню прилеглої території.

Проводились рейдові перевірки по дотриманню санітарно-гігієнічного стану на об’єктах торгівлі та сфери послуг і по відновленню каналізаційних та водопровідних люків, ліквідації стихійних сміттєзвалищ та місць стихійної торгівлі.

В 2017 році планується провести моніторинг звернень мешканців міста по дотриманню Закону України «Про захист прав споживачів».

– Міською радою будуть вжиті заходи, спрямовані на унеможливлення реалізації на ринках фальсифікованої та контрабандної продукції та з ліквідації торгівлі в неустановлених для цього місцях.

 Газифікація

Питання покращення соціально-побутових умов життя незахищених верств населення, було і залишається для влади міста одним з головних. Розуміючи складну фінансову ситуацію та аби покращити умови перебування, впродовж звітного періоду ми виділили з міського бюджету 17 000 гривень допомоги на встановленням індивідуального опалення сім’ї Олефір де перебуває дитина-інвалід.

Не залишились поза увагою і питання  газозабезпечення в будинку №4 по вулиці Бєлгородська, та в будинку 122 по вул. 1 Травня. На виготовлення проектно-кошторисної документації системи внутрішнього газозабезпечення цих будинків, нами було використано кошти з міського бюджету на загальну суму 18 699,26 грн.

 Дошкільні навчальні заклади

– Діти – це наші квіти. Це наш сьогоднішній і завтрашній день. Бериславська міська територіальна громада є власником матеріально-технічної бази 3-х дошкільних навчальних закладів м.Берислава. В наших садочках сьогодні виховуються більше 420 дітей. Саме на утримання дитсадків спрямовується левова, основна частина бюджету міста.

На утримання дошкільних закладів освіти місто витрачає 5 822 787,45 грн., із них.:

  • на заробітну плату з нарахуваннями – 3 966 753,17 грн.,
  • на комунальні послуги та енергоносії – 981 005,76 грн.,
  • на харчування дітей – 610 530,79 грн.

Батьки читко знають, що в усіх наших садочках взимку тепло, діти нагодовані та навчаються у затишних світлих групах.

У ДНЗ №3 наразі продовжується заміна віконних блоків на сучасні пластикові, що дадуть додаткову економію енергоносіїв та сприятимуть забезпеченню комфортних умов для дітей та персоналу закладу.

В дитячому садку №4 проведена санація системи опалення з заміною радіаторів опалення. Тут використані кошти обласного бюджету плюс наше спів фінансування в сумі 88 900 грн. Сьогодні роботи вже завершені, систему запущено, дитячий садок працює. До того ж ми передбачаємо в бюджеті ремонт приміщення в шостій додатковій групі. Таким чином дитячий садок зможе прийняти ще більше діток. Радує те, що дошкільнят в місті багато і ця група буде додатковим плюсом.

По ДНЗ №5 в 2016 році за кошти міського бюджету виконано заміну підвідної мережі електроживлення із заміною силового кабелю та встановлено нову, сучасну автоматизовану щитову.

В дошкільних навчальних закладах міста створені сучасні комфортні умови перебування дітей. Виходячи із можливостей міського бюджету і реальної економічної ситуації, міська рада поступово підвищує витрати на харчування дітей та проводить певну роботу по покращенню та модернізації технічної бази дошкільних навчальних закладів.

Без уваги міської ради не обходяться і наші освітяни-вихователі та обслуговуючий персонал дошкільних закладів освіти. Міською радою винайдено можливість виділити із міського бюджету кошти на виплату індексації по заробітній платі і вона виплачується своєчасно. Хоча згідно чинного законодавства її нарахування не є обов’язковою і може здійснювати  виключно в межах фінансових можливостей відповідного бюджету.

Особливу увагу хочу приділити батькам та підприємцям міста, які вносять вагомий вклад в розвиток матеріально-технічної бази дитячих садків, за що їм велика подяка.

Інші об’єкти соціальної сфери міста

Ми визначили чітку систему розподілу фінансових ресурсів, і при невеликому бюджет цього року разом з депутатами направили субвенції на загальну суму 561 202,71 грн., а саме:

– для Бериславської музичної школи (на поточний ремонт приміщень) – 109 554,92 грн.;

– для Бериславських загальноосвітніх шкіл №1, №3, №4, №5 – 193 207,79 грн.;

– для Управління Державної казначейської служби України в Бериславському районі – 20 000,00грн.;

– для Управління міграційної служби України Бериславський сектор – 10 040,00 грн.;

– до управління соцзахисту – 25 000,00грн.;

– до ГУДСНС – 5 400грн.;

– співфінансування до обласного бюджету на проведення санації ДНЗ № 4 модернізація системи опалення з заміною радіаторів опалення – 88 900,00 грн.

До міської ради звернулась директор Бериславської школи №3, з проханням надати фінансову допомогу на проведення часткового ремонту покрівлі навчальних будівель, депутати підтримали звернення директора школи і за рішенням сесії ми виділили 13 000 грн.

П’ятнадцять обдарованих дітей та дітей з малозабезпечених родин за рахунок міського бюджету відпочивали в оздоровчому таборі «Старт» на це було виділено 25 500 грн. Дитяча юнацько-спортивна школа ім.В.К.Сергеєва з міського бюджету отримала кошти на покращення матеріально-технічної бази, придбання спортивного інвентарю на суму 15 000 грн.

Не забуваємо ми і про наші медичні установи, для «Бериславського районного центру первинної медико-соціальної допомоги» ми виділили – 33 100,00грн., на придбання комп’ютерної техніки. Районна лікарня отримала подарунок від наших партнерів, які подарували такі необхідні функціональні лікарняні ліжка та апарат ультразвукової діагностики. До обласного бюджету ми направили 15 000 гривень які підуть на поліпшення матеріально-технічної бази Ліцею біологічно-хімічного профілю медичного коледжу.

Хоч ці установи не відносяться до міської ради, і мають фінансуватись з районного або обласного бюджету вони є невід’ємною складовою міста і прислухаючись до думки депутатського корпусу, звернень керівників установ їх фінансування стало можливим. Це така собі підтримка та допомога з міського бюджету.

Рішенням сесії міська рада неодноразово виділяла кошти, які йшли на зміцнення матеріально-технічної бази Бериславського відділу поліції головного управління національної поліції в Херсонській області. За наш рахунок були встановлені камери відео-спостереження в парку, придбано видеореєстратори та інше на суму 46 000,00 грн. Все це спрямовано на те, аби наше місто було ще більш безпечним.

 Водопостачання та водовідведення

На території міста працює міське комунальне виробниче управління «Бериславський водоканал». Це підприємство надає послуги з водопостачання приватному і комунальному сектору, підприємствам, установам і організаціям міста. Сьогодні до мережі під’єднанні 6340 будинки. За інформацією КВУ «Бериславський водоканал» послуги надаються майже одинадцяти тисячам бериславців, які отримують якісну воду без перешкод, за низькими, у порівнянні з іншими населеними пунктами області, тарифами.

Водозабезпечення здійснюється з 14-ти артезіанських свердловин, 4-и з яких подають воду в міську водомережу через насосну  станцію другого підйому, «Західний» мікрорайон і мікрорайон «Слободка» забезпечується із 3-х свердловин.

Ще раніше завдяки участі міської ради у загальнодержавній програмі «Питна вода Херсонщини» на трьох свердловинах №8, 9, 10 були встановлені частотні перетворювачі води на суму 885,3 тис. грн., що дало змогу підприємству маже на чверть знизити використання електричної енергії.

Економічні результати минулого року дали можливість профінансувати наш «Водоканал» на виконання аварійних ремонтів водопроводу по вул. 4-ї мехбригади (від вул.Пархоменко до вул. 1 Травня); від вул.Одеської до пров.Грушевий, по вул.Козацька (Урицького) (від вул. Центральна до вул.1 Травня).

За рахунок власних коштів підприємства проводився поточний та капітальний ремонт глибинних насосів артезіанських свердловин, ремонт техніки та обладнання.

Каналізаційні насосні станцій міста і мережа водовідведення були введені в експлуатацію у 1974 році, через свою зношеність та непридатність до використання вони не працюють вже багато років. Згідно Урядової програми було розпочато реконструкцію КНС. Однак в останні роки державне фінансування не забезпечено на належному рівні. Лише наприкінці 2016 року під час довгих але конструктивних діалогів із обласною владою, питання фінансування програми реконструкції КНС зрушило з мертвого місця.

 Теплопостачання

Послуги з теплопостачання населення та бюджетних установ надавало комунальне підприємство «Бериславтеплокомуненерго». Сьогодні підприємство перебуває на стадії ліквідації.

У зв’язку із проведенням газифікації міста, встановлення мешканцями багатоквартирних будинків систем індивідуального опалення,  існування централізованої системи опалення втратило свою актуальність.

Зусиллями міської ради поступово всі дитячі навчальні закладі міста переведені на індивідуальну систему газового опалення і не залежать від централізованого опалення.

 Електропостачання

Згідно затвердженої програми, міською радою ведеться робота щодо освітлення вулиць та прибудинкових територій міста.

Міською радою виготовлена проектно-кошторисна документація на проведення робіт з вуличного освітлення центральної та північної частини міста, західної частини  спального мікрорайону та району «Слободки».

Продовжуються роботи у відновленні вуличного освітлення на головних вулицях міста  Херсонська та Центральна. Роботи проводяться поетапно в кожному мікрорайоні, на що з міського бюджету за 2016 рік направлено: по вул.Херсонська, вул. Некрасова – 264 999,63 грн., на реконструкцію вуличного освітлення по вул.Одеська – 71 973,03 грн., на реконструкцію вуличного освітлення по вул.Херсонська – 128 000,00 грн., на реконструкцію вуличного освітлення по вул.Приморська – 38 593,80 грн.

Зважаючи на надходження до міського бюджету та соціальну значимість освітлення, віддається першочергова перевага тій чи іншій вулиці. От до прикладу вулиця Приморська, яка веде до педагогічного коледжу, тепер також підсвічена. В найближчих планах, ремонт електромережі та встановлення ліхтарів на вулиці Одеській. Тут завжди людно, студенти коледжу часто повертаються з занять цими вулицями вже затемна. Освітлення буде додатковим кроком до забезпечення правопорядку та безпеки в місті.

Тривають також роботи по освітленню прибудинкових територій.

 Житловий фонд та благоустрій

На балансі комунального підприємства «Бериславська ЖЕК-1» знаходиться 72 житлових будинки та 1 гуртожиток, 42 із яких з усіма зручностями, значна частина житлового фонду потребує капітального ремонту.

Через постійне підвищення цін на енергоносії, катастрофічну зношеність інженерної інфраструктури, інфляційну складову, рівень тарифів на житлово-комунальні послуги вже давно не відповідають економічно обґрунтованим витратам на їх виробництво.

Сьогодні житлово-комунальна галузь країни знаходиться на межі виживання й вже практично вичерпала свій запас міцності. Тому всі зусилля міської ради були направлені на зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства з метою належного виконання робіт з благоустрою міста та утримання житлового фонду. Однак за кошти комунального підприємства виконуються роботи щодо проведення поточного ремонту житлового фонду, на це щороку витрачається 250-300 тис. грн.

 Організація  та проведення святкових заходів

Щороку День міста стає чи не головним святом для всіх Бериславців. На цю дату чекають, бо знають, що свято буде проведено на гідному рівні, в центрі міста буде споруджена сцена, запрошені артисти, а ще бериславці чекають на пригощання. Цей день згуртовує людей різних вікових категорії, різних поглядів та думок. Їх об’єднує музика та любов до рідного міста. А організовані районним Будинком культури конкурси та дитячі програми в поєднанні з пригощанням солодощами, робить цей день для дітей ще більш незабутнім та святковим. Цього року, за сприяння місцевого підприємця ми відродили традицію, яка стала до вподоби чи не кожному бериславці – в парку, неподалік від співочої сцени, зварили традиційний, ситний козацький куліш.

Ми читко знаємо, що на День захисту дітей точно чекають всі маленькі бериславці. Всі діти, що влітку не сидять вдома, а віддають перевагу активному відпочинку на свіжому повітрі отримують приємний подарунок від міської ради. Традиційно ми закуповуємо сотні порцій солодкого морозива, які роздаємо дітям, просто за те що вони посміхаються життю.

Взимку, паркова зона підсвічується новорічними святковими вогнями, площу заливає світло від головної ялинки міста, яка з кожним роком стає все більш привабливою. Таку тенденцію відмічають і гості міста і самі бериславці. Міська рада разом із своїми депутатами  завжди присутня на урочистому відкритті Новорічної ялинки та запаленні святкових вогнів. В цей день, діти також не залишаються без подарунків, їх разом з вітаннями діти отримують з рук депутатів міської ради та працівників апарату міської ради.

 Внутрішньоміські пасажирські перевезення

Результатом довгих переговорів між міською радою та автоперевізником ПАТ «АТП 16537» в 2016 році містом почали курсувати чотири рейси, які здійснюють перевезення пільгової категорії громадян. Два в напрямку хлібозаводу і два в зворотному – до лікарні. Завдяки цьому пенсіонери та пільговики мають можливість їздити містом безкоштовно. Оскільки міська рада в праві вирішувати питання автоперевезення лише в межах території міста і зважаючи на соціальну значимість існування пільгового маршруту, це питання знайшло логічне вирішення.

Міська рада вдячна керівництву ПАТ «АТП 16537» за те що вони з розумінням  поставились до ситуації, яка склалась із перевезенням пільговиків та знайшла можливість запровадження такого рейсу.

Також в східній частині міста встановлено зупинку громадського транспорту. Це важлива подія для місцевих, яка є необхідним елементом зручного користування приміським автотранспортом.

 Поточний ремонт та утримання доріг

Надзвичайно гострою є проблема дорожнього покриття багатьох вулиць міста.

На утримання доріг міста направлено  1 069 344,10грн., із них на поточний ремонт доріг по вул.Володимирська (Ворошилова) – 19408,81 грн., по вул.Севастопольська — 5520,23 грн.; вул.Шкільна — 3045,72 грн., вул. ентральна (Леніна) (від вул.Урицького до вул.Крупської) – 203129,50 грн., пот. ремонт вул.Центральна (Леніна) вул.Некрасова до вул.Лугової) – 203781,12 грн., вул.Гоголя – 14820,43 грн., вул.Губайдуліна – 62739,93 грн., вул.Комарова – 10374,26 грн., вул. 1 Травня (від в’їзду в місто до вул.Кобзаря (Кірова) – 199177,91 грн., вул.1 Травня (від вул.Кобзаря (Кірова) до вул.Захисників Вітчизни) – 28814,62 грн., поточний ремонт вул.Кримська – 19280,10 грн., поточний ремонт вул.Успенська (Луначарського) – 129538,31 грн.

Поступово в місті проводиться капітальний ремонт доріг, так у 2016 році на:

капітальний ремонт доріг по вул. Балка Кизи-Кирмен, вул. Прикордонна – 431 032,06 грн.;

на капітальний ремонт дороги по вул. 1 Травня – 278 268,87 грн.;

на капітальний ремонт зливової каналізації по вул. 1 Травня, Балка Кизи-Кирмен – 187 625,97 грн.

Роботи на цих об’єктах ще тривають і всі зазначені кошти на їх завершення ми передбачили в бюджеті.

На благоустрій міста направлено 378 337,91 грн. на утримання в чистоті вулиць міста у тому числі на: вуличний змет – 112 800,00грн., на вивіз сміття з громадських міст – 86 200,87 грн., на утримання робітників на оплачувальних громадських роботах – 14 956,99 грн., поточний ремонт тротуарів вул. 1 Травня – 90 469,28грн.,

 Підвищення інвестиційної привабливості міста

 Протягом звітного періоду ми продовжували працювати над підвищенням інвестиційної привабливості міста. У нас є вільні ділянки для житлової та промислової забудови, є належна інфраструктура і достатньо енергетичних ресурсів.

Міська рада замовила технічну документацію для облаштування місця тимчасового захоронення твердих побутовий відходів та виділила для нього ділянку. За документами вона знаходиться на відстані 200 метрів від існуючого кладовища. Таке віддалення та облаштування розмежувальних засобів має гарантувати утримати сміття в межах відведеної зони та в подальшому не допустити його розповсюдження. Забезпечити порядок та чистоту території поблизу центрального кладовища соціально значуща тема. Тож тепер питання, яке турбувало бериславців не один десяток років нарешті знайшло вирішення.

Приємною новиною для бериславців, стало те, що нам вдалось залучити потужного інвестора, який зацікавився територією промислового призначення, в східні частині міста. Наразі вона не використовується і простоює. Невдовзі тут буде розгорнуто сонячну електростанцію. Це сучасний, безпечний та екологічно чистий спосіб видобутку електроенергії. До того ж це додаткові надходження коштів в міський бюджет від оренди землі, буде створено нові робочі місця, а також, що важливо, буде забезпечено впорядкування та благоустрій території.

Міською радою та її виконавчим комітетом приділяється значна увага питанням, щодо сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, створення сприятливих умов для його відкриття та розвитку. Ми читко розуміємо, що представники бізнесу приносять із собою і додаткові влиття коштів в економіку міста, і створюють нові робочі місця, і роблять місто ще більш привабливим для нових інвесторів. В Бериславі є де розгорнути свою діяльність, від маленької сімейної справи до масштабних бізнесових ідей.

 Шановні депутати та жителі м.Берислава!

Перебуваючи на посаді міського голови, я прагну організувати роботу так, щоб міська рада та виконавчий комітет якомога повніше та ефективніше виконували покладені на них обов’язки, діяли послідовно й зосереджено у межах Конституції, законодавчих і нормативних актів. Міська влада, наші депутати, всі ми знаємо про проблеми міста. Їх багато, дороги, водопостачання та водовідведення, ремонт будівель комунальної власності, на вирішення кожної з них необхідне чимале фінансування. Ми маємо чіткі плани на майбутнє, кожен з них спрямований на розвиток нашого міста, покращення його соціальної та інвестиційної привабливості. Однак, їх реалізація напряму залежить від наповнення бюджету, без грошей втілити їх в життя неможливо. При нашому скудному бюджеті, вкрай складно вирішувати такі питання, тим більше неможливо зробити все і в одну мить. Основний стримуючий фактор це звісно фінанси. По крихтах, бюджетні кошти накопичуються на ремонт дорожнього покриття та водопровідної мережі, реконструкцію вуличного освітлення, для фінансування дитячих садочків. Гроші – це конкретні справи і вони напряму пов’язані. Ми робимо все необхідне для того, щоб усі напрацювання нашої команди відповідно до передбаченої стратегії розвитку міста, знаходити втілення на практиці.

Я вдячний депутатам за об’єктивні зауваження та висловлені пропозиції. Ці люди знають як працювати і вміють працювати. Це надійна команда. Вони користуються довірою громади, завжди розсудливі та з відповідальністю ставляться до виконання покладених на них обов’язків.

О.Шаповалов, міський голова