Офіційний сайт Бериславської міської ради

27

Лютий

2017

Прийом громадян посадовими особами міської ради

На яку адресу звертатися з письмовим зверненням до міської ради?

На сайті міської ради є розділ “Електронне звернення” за до помогою якого ви маєте можливість звернутись до міської ради, без необхідності особистого візиту.
Однак ця форма звернення не може замінити особисте звернення до міської ради. Для цього Вам слід звернутись за адресою м.Берислав, вул. 1 Травня, 244, “Бериславська міська рада”

Як правильно оформити звернення?

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути визначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, соціальний статус тощо, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписане заявником (заявниками) із зазначенням дати.

Як потрапити на особистий прийом до голови міської ради, його заступника або іншої уповноваженої особи?

Особистий прийом громадян в міській раді проводиться в кабінеті голови міської ради, кабінеті його заступника чи секретаря міської ради, або у депутатській кімнаті. Години та дні прийому визначені графіком.

ГРАФІК
проведення особистого прийому громадян у Бериславській міській раді

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Дні прийому
Вівторок з 14:00 до 17:00

ЗАСТУПНИК міського голови

Дні прийому

Понеділок з 8:00 до 12:00

 

СЕКРЕТАР міської ради

Дні прийому

Понеділок та середа з 8:00 до 12:00

 

В який термін розглядається звернення?

Відповідно до статті 20 Закону України «Про звернення громадян» звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, – невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, встановлюється необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п’яти днів.