Офіційний сайт Бериславської міської ради

21

Травень

2024

Відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини


Відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Бериславської міської ради, на якому було обговорено питання доцільності влаштування на виховання та спільне проживання 5 дітей до двох дитячих будинків сімейного типу.

Після 24 лютого 2022 року, під час окупації військами російської федерації м. Херсона, вихованців будинку дитини було примусово евакуйовано на територію рф та тимчасово окуповані території України.

З метою захисту прав та законних інтересів малолітніх та повернення дітей на підконтрольну Україні територію службою у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету міської ради проведено відповідні заходи щодо відновлення документів на дитину та визначення її законного представника.

З метою захисту прав та законних інтересів малолітніх, призначення законного представника та повернення малолітніх на підконтрольну Україні територію мати-вихователька виявила бажання взяти на спільне проживання та виховання чотирьох дітей.

Одноголосно було вирішено влаштувати на виховання та спільне проживання у дитячий будинок сімейного типу п’ятьох дітей, позбавлених батьківського піклування.