Офіційний сайт Бериславської міської ради

17

Січень

2022

Розміри адміністративного збору за проведення державної реєстрації на 2022 рік

Адміністративний збір та плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру справляються у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 01 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії або запит про надання відомостей з Єдиного державного реєстру, та округлюються до найближчих 10 гривень.

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб на 01 січня 2022 року становить 2481 гривень.

Вид реєстраційної дії або надання інформації Розмір адміністративного збору (АЗ) та плата за надання відомостей у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 1січня 2022 року Округлена сума, грн

Плата, за виправлення помилки, допущеної з вини заявника (30% від встановленого АЗ)

округлена сума, грн

за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (крім громадських об’єднань та благодійних організацій), що містяться в Єдиному державному реєстрі, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою. 0,3 740,00 220,00
за державну реєстрацію змін відомостей про прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи — підприємця 0,1 250,00 80,00
за надання витягу у паперовій формі,

 

0,05

 

120,00

 

Також, відповідно до частини третьої статті 26 Закону державна реєстрація може проводитися у скорочені строки. Підстави, порядок та розмір плати за проведення державної реєстрації у скорочені строки встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Так, постанова Кабінету Міністрів України «Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань у скорочені строки» від 25 грудня 2015 № 1133 (далі — Постанова), встановлює розмір плати за проведення державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у скорочені строки, зокрема:

  1. За державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, (крім громадських об’єднань) що містяться в Єдиному державному реєстрі, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою у скорочені строки:
  • протягом шести годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій – у подвійному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію (1480 грн.);
  • протягом двох годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій – у п’ятикратному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію (3700 грн.);
  1. За державну реєстрацію змін відомостей про прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи – підприємця у скорочені строки:
  • протягом шести годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій – у подвійному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію (500 грн.);
  • протягом двох годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій – у п’ятикратному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію (1250 грн.).

Державна реєстрація у скорочені строки проводитися виключно за бажанням заявника у разі внесення ним додатково до адміністративного збору відповідної плати у розмірах, передбачених вище.

Плата за проведення державної реєстрації у скорочені строки повертається заявникові виключно у разі ненадання послуг з державної реєстрації у строки, передбачені постановою, з вини суб’єкта державної реєстрації, нотаріуса.