Офіційний сайт Бериславської міської ради

8

Травень

2020

8-9 травня – День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Для Європи, як і для всього Нового Світу, війна 1939-1945 років це було жахливе потрясіння. Щоб зупинити криваве безумство і насильство, знадобилася безпрецедентна консолідація з боку всього світового співтовариства. Ціною мільйонів і мільйонів людських життів, загублених та понівечених доль, неймовірних втрат для усіх учасників війни.

Минають роки, але ми зберігаємо в пам’яті страшну трагедію, яка залишила відбиток в долі чи не кожної родини в Україні, в Європі, та родин у всіх куточках світу.

Ми зажди маємо пам’ятати про те, як довгі дні і ночі Україна була окупована, як піднімалась та боролась. Наша країна була окупована, але не зломлена. Загарбана, але не поставлена на коліна.

Можливо, зараз в розрізі минулих років, комусь здається, що ті втрати десь далеко, що вони безіменні та невідомі. Та за кожним загиблим бійцем на тій війні сумують його рідні та близькі які пережили ті довгі роки війни. Пам’ятайте це. Так само ми маємо шанувати наших сьогоднішніх захисників, що зараз перебувають на сході нашої країни. Вічна їм слава, вічна їм пам’ять!

День Перемоги для нашого народу свято, яке об’єднує всі покоління і є невичерпним джерелом патріотизму, віри у власні сили та можливості.

Шановні захисники! Дорогі земляки!

У ці травневі дні бажаю Вам, та Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і поваги, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Слава всім, хто захищав та захищає Україну!

Слава Збройним Силам України, Національній гвардії, добровольцям, волонтерам, всім силовим структурам, які боронять нашу державу.

Олександр Шаповалов, міський голова