Офіційний сайт Бериславської міської ради

20 Листопада 2020

Вітаємо Ігоря Колихаєва з обранням на високу і відповідальну посаду

Колихаєв

Шановний Ігоре Вікторовичу, вітаємо Вас із обранням на посаду Херсонського міського голови. Висока довіра громадян, яку Ви отримали на цих виборах, впевнено свідчить про бажання херсонців жити краще, встановити сучасне, ефективне самоврядування у своїй громаді. Та відповідальність, яку Ви взяли на себе, буде високо оцінена кожним жителем та гостем міста.

Впевнені, що ваша сильна і досвідчена команда, щоденною та відповідальною працею виправдає надії кожного мешканця, та реалізує їх прагнення позитивних змін.

Вся бериславська громада точно знає, що кожне ваше рішення чи план реалізується в життя та має матеріальне втілення. Нам приємно, що почесний громадянин нашого міста обраний міським головою обласного центру.

Наполегливості вам не позичати, тож бажаємо впевненого руху вперед, руху до змін на краще.

Здобутків на благо херсонського краю та держави, адже «Нам тут жити»!

Бериславська об’єднана територіальна громада


12 Листопада 2020

Уряд запровадив карантин вихідного дня

Триватиме він до 30 листопада 2020 року. Також протиепідемічні обмеження, які стосувалися помаранчевої зони карантину, тепер будуть діяти для всіх регіонів країни.

Карантин вихідного дня


5 Листопада 2020

Звернення міського голови щодо дотримання діючих вимог карантину

Дорогі, бериславці! Зважаючи на ситуацію, яка складається з поширенням COVID-19, коли в районі щоденно збільшується кількість зафіксованих випадків захворювання, звертаюсь до усіх мешканців уважно віднестись до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я стосовно запобігання поширення коронавірусу.

Вчасно зреагувавши на ситуацію на весні, нам вдалося не допустити масового зараження на коронавірус в нашому місті. Тепер наше завдання, стримати поширення хвороби на території громади. Читати далі


21

Листопад

2020

Щиросердно вітаю всіх нас з Днем Гідності та Свободи!

В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Сьогоднішній день – це підтвердження того, що події 2013 – 2014 років на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні.

Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.

Щиро вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

Олександр Шаповалов, міський голова


16

Листопад

2020

Платники Бериславщини поповнюють місцевий бюджет

У січні-жовтні2020 року до місцевого бюджету платники податків Бериславщини сплатили 124 971 тис. гривень податків і зборів.

Найбільшу частку доходів місцевого бюджету або 61 відсоток складає податок на доходи фізичних осіб. З початку року його надходження склали 76302тис. гривень. На другому місці – єдиний податок, який склав 24 526 тис. гривень.

Суттєвим джерелом наповнення місцевої скарбниці Бериславського району залишається плата за землю. Наразі платники сплатили 20 238 тис. гривеньплати за землю. Приріст до січня-жовтня 2019 року становить 386 тис. гривень. Читати далі


16

Листопад

2020

ФОП став пенсіонером: з якого періоду не сплачувати ЄСВ?

Спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі роз’яснюють підприємцям – пенсіонерам про сплату ЄСВ.

Фізична особа – підприємець, яка набула статус пенсіонера за віком або особа з інвалідністю та отримує відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу, або досягла віку, встановленого ст. 26 Закону України від 09.07.2003  № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 1058) та отримує відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу, звільняється від сплати за себе єдиного внеску з наступного місяця після набуття такого статусу. Місяць, в якому така особа набула право на пенсію за віком або статус особи з інвалідністю, або досягла віку, встановленого ст. 26 Закону №1058, та отримує відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу, відноситься до базового звітного періоду, за який сплачується єдиний внесок. Читати далі


12

Листопад

2020

Уряд запровадив карантин вихідного дня

Триватиме він до 30 листопада 2020 року. Також протиепідемічні обмеження, які стосувалися помаранчевої зони карантину, тепер будуть діяти для всіх регіонів країни.

Карантин вихідного дня


11

Листопад

2020

Податківці Херсонщини розкрили схему «паперового» ПДВ на 6 мільйонів гривень

У жовтні цього року спеціалісти відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі розкрили схему незаконного формування та розповсюдження фіктивного податкового кредиту на суму понад 6 млн гривень ПДВ.

Під час моніторингу діяльності ймовірно-ризикових операцій платників податківці відстежили херсонське підприємство «С», яке раніше перебувало на обліку в Луганській області та надавало посередницькі послуги в різних сферах діяльності.

От тільки ці послуги були не звичайні, передбачені переліком УКЗТ, а «паперові». Тобто – націлені на ухилення від сплати податків шляхом незаконного формування податкового кредиту з ПДВ.

Цікавим був сам діапазон та розмах такої підприємницької діяльності. Підприємство «С» начебто придбавало у суб’єктів господарювання продукти харчування: молочні вироби, ковбаси, м’ясо, а також меблі, електротовари, одяг, взуття, тощо.

Далі було найбільш вражаюче… Бізнесмени «реалізовували» по ланцюгу придбані товари, як ремонт покрівлі та реконструкцію фасаду, організацію транспортних та рекламних послуг, проводили сервісне обслуговування, надавали послуги спеціалізованої техніки та насосної станції,  проводили збір розподільчих коробок та будівельно-монтажні роботи, а ще – надавали юридичні послуги, послуги генерального прибирання, з фізичної охорони та  технічного обслуговування холодильників. Та ще й про бухгалтерські послуги не забули.

Щоб унеможливити формування потенційно ризикового податкового кредиту з ПДВ, фахівці податкової швидко внесли  підприємство «С» до переліку ризикових суб’єктів господарювання та склали висновок аналітичного дослідження щодо наявності в діях посадових осіб ознак злочинів, передбачених ст. ст. 366, 209 КК України.

Повідомлення про ознаки кримінального правопорушення направлено до правоохоронного органу для внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
ОГОЛОШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

3 Листопада 2020

Рішення виконавчого комітету   28.10.2020 року  №  55 Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, що надаються КВУ “Бериславський водоканал”     Розглянувши звернення КВУ «Бериславський водоканал» щодо проведених перерахунків тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення, що надаються підприємством населенню, бюджетним установам та іншим споживачам, керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом

Інформація про наміри КВУ “Бериславський водоканал” здійснити зміну діючих тарифів 

26 Серпня 2020

До уваги споживачів Інформація про наміри КВУ “Бериславський водоканал” здійснити зміну діючих тарифів  КВУ “Бериславський водоканал” інформує про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130 “Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні

За 7 місяців від бізнесу до Державного бюджету надійшло 578 мільйонів гривень

13 Серпня 2020

Станом на 1 серпня поточного року бізнес, який знаходиться на податковому обліку в Новокаховському управлінні Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, сплатив до Державного бюджету 578 мільйонів гривень. За словами  начальниці Новокаховського управління Галини Серебрянської, 2020-й рік став справжнім випробуванням, та попри всі перепони (якими в цьому році просто

Щодо права громадян на податкову знижку

10 Серпня 2020

Запитання: Який граничний термін подання декларації про майновий стан та доходи з метою отриманням права на податкову знижку за 2019 рік? Відповідь: Відповідно до норм Податкового кодексу декларацію на отримання податкової знижки за витратами 2019 року фізичні особи мають право подати до 31 грудня 2020 року включно. Якщо платник податку не скористався правом на нарахування

ОГОЛОШЕННЯ

28 Липня 2020

Бериславський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області інформує, що  пенсіонери та ветерани органів внутрішніх справ, які мають статус учасника бойових дій, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх захисту», можуть отримати листи талони на право одержання проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості терміном дії до 2024 року у

Як дістатись?

 

 Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради


Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України