Офіційний сайт Бериславської міської ради

28

Січень

2022

Вісті Університету третього віку

На протязі тижня, що митає, завдяки запровадженній співпраці Бериславського фахового коледжу ім. В.Ф. Беньковського Херсонського державного університету та комунального закладу Бериславської міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»,  студенти III курсу на волонтерських засадах розпочали проведення занять з «Основ комп’ютерної грамоти” для людей поважного віку – слухачів «Університету третього віку».

Спільно затвердженою програмою передбачено навчання впродовж другого півріччя. Заняття  розраховані не лише на короткочасну перспективу. Вони покликані досягати більш глобальних цілей – сформувати навички роботи не тільки на комп’ютері, а й освоїти роботу в cмартфонах для організації платежів комунальних послуг, оволодіння урядовою програмою «Доступні ліки», спілкування з близькими і друзями. Отриманні знання в свою чергу дозволяють розширити коло особистих можливостей, сприяють появі нових друзів, покращенню емоційного стану обслуговуваних, поліпшенню якості їх життя. Перші уроки були інформаційно насиченими різними цікавинками щодо можливості комп»ютера.

 Навчання  розпочали 2 групи. Компютерний клас створено у Територіальному центрі соціального обслуговування у кількості п»яти носіїв. Обмеженні матеріальні можливості територіального центру спонукали шукати шляхи задовольнити  бажання навчатися у значно більшої кількості слухачів Університету третього віку. У зв»язку з чим у найближчому майбутньому розпочне роботу ще одна група на базі педагогічного коледжу.

P.S.Університет третього віку – це соціально-педагогічна послуга, яка організовується в з метою  надання  послуги, а саме: навчання людей старшого віку впродовж всього життя та  підтримка їх фізичних, психологічних та соціальних здібностей.