Офіційний сайт Бериславської міської ради

7

Червень

2023

УВАГА До уваги мешканців Бериславської громади

У зв’язку з підривом Каховської ГЕС, падіння рівня води у Каховському водосховищі доходить до критичного рівня, при якому знижується рівень грунтових вод в регіоні.

УВАГА! Усім жителям Бериславської міської територіальної громади необхідно зробити максимальні запаси питної води!


7

Червень

2023

Список укриттів Бериславської міської територіальної громади

з/п

Захисна споруда
1 Бериславський опорний заклад повної загальної середньої освіти, м.Берислав, вул. 1Травня, 266
2 КЗ БМР «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), м.Берислав вул.Успенська, 10
3 Заклад дошкільної освіти, с.Томарине, вул.Бериславська, 12
4 Багатоквартирний будинок м.Берислав, вул.1 Травня, 122
5

Багатоквартирний будинок м.Берислав,

вул.Губайдуліна,69

6

Багатоквартирний будинок м.Берислав,

Вул.Губайдуліна,71

7

Багатоквартирний будинок м.Берислав,

Вул..Центральна,265

8

Багатоквартирний будинок м.Берислав,

Вул..Центральна, 269

9

Багатоквартирний будинок м.Берислав,

вул.Ярослава Мудрого, 54

10

Багатоквартирний будинок м.Берислав,

Вул. Бєлгородська,6

11

Багатоквартирний будинок м.Берислав,

Вул.Приморська,15

12

Багатоквартирний будинок м.Берислав,

Вул.Одеська,73

13 Заклад повної загальної середньої освіти с.Зміївка, вул.Миру, 1а
14 Будівля торгівельного центру с.Новоберислав, вул..Гагаріна, 90а


18

Травень

2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ проєкту Плану відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади

Бериславська міська територіальна громада за підтримки Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», розроблений в рамках Стратегічного партнерства VNG International з Міністерством закордонних справ Нідерландів, який фінансується Міністерством закордонних справ Нідерландів та впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Нідерландів VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією Міст України, розробляє План відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади на період до 2027 року.

Важливим етапом розробки та імплементації Плану відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади на період до 2027 року є проведення громадських обговорень проєкту цього Плану серед усіх зацікавлених сторін.

Запрошуємо мешканців громади, представників суб’єктів підприємницької діяльності, органів влади, громадських організацій, установ і організацій прийняти участь у громадських обговореннях та надати свої пропозиції щодо будь-яких складових цього проєкту Плану.

Під час громадських обговорень також можна додатково надати проектні ідеї у вигляді проектних карток для включення у склад Каталогу проєктів Плану.

ЗАВАНТАЖИТИ Каталог проєктів Бериславська МТГ

ЗАВАНТАЖИТИ Проект Плану відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади

Свої думки та пропозиції можна надати електронним листом на адреси:

berproekt2023@gmail.com

berzem9906@gmail.com

з приміткою «До Плану відновлення та розвитку громади».

Читати далі


27

Березень

2023

Шановні керівники ОСББ та соціально-незахищені категорії людей!

З метою залучення Італійського фонду для відновлення багатоквартирних будинків які пошкоджено внаслiдок активних бойових дій на території Берисласької міської ради, пропонуємо Вам заповнити анкети згідно шаблону наведеного нижче, до анкети потрібно додати фото пошкоджених будинків (потрібно зібрати інформацію про будинки, які пошкоджені, а не які повністю зруйновані – це інша категорія).

Основний напрям: багатоквартирні будинків.

Шаблон опитувальника(для ОСББ):

https://cutt.ly/w4FRl8V

Зведена таблиця, куди потрібно вносити дані з опитувальників (для ОСББ):

https://cutt.ly/W4FRDs1

Можна й враховувати приватні будинки, але тільки для соціально-незахищених категорій (сім’ї з дітьми, інваліди, пенсіонери). Для цих категорій домогосподарств здійснюється допомога в оформленні анкет та фото у приміщенні Територіального Центру, кабінет № 18.


8

Червень

2023

Представники Бериславської міської територіальної громади взяли участь у дводенному тренінгу VNG International «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні»

У рубриці: Новини

Учасники тренінгу мали можливість удосконалити свої знання з формування проектних пропозицій з метою отримання гранту від міжнародних донорів.

Оскільки Бериславська громада зазнала значних руйнувань через агресію з боку рф та продовжує перебувати у зоні активних бойових дій, місцевій бюджет не в змозі самотужки вирішити усі нагальні проблеми, викликані цією непереборною силою.

Спеціалісти VNG, які протягом поточного року супроводжують Бериславську громаду сприяють не лише у складанні Плану відновлення громади, а й надають професійну допомогу у підготовці документів для отримання гранту, у тому числі і за кошти організації, яку вони представляють. VNG International є Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди, яке надає консультативну та експертну допомогу у зміцненні демократичного місцевого самоврядування в нашій державі. На разі, лише 4 громади Півдня України були обрані для співпраці з VNG. Читати далі


7

Червень

2023

Україна починається з тебе!

У рубриці: Новини

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.
Премія присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії. Можуть бути висунуті роботи як окремих авторів, так і творчих колективів у складі не більше п’яти осіб. Читати далі


5

Червень

2023

До відома мешканців громади

У рубриці: Новини

ЯК ВІДНОВИТИ ВТРАЧЕНИЙ ДОКУМЕНТ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА НЕРУХОМІСТЬ, ВИДАНИЙ ПІСЛЯ 01 СІЧНЯ 2013 РОКУ

У разі втрати, пошкодження або знищення документа, виданого після 01 січня 2013 року, дані про державну реєстрацію відповідних прав містяться у Державному реєстрі.

Тож, якщо власник нерухомого майна з якоїсь причини не має документів про право власності, у такому випадку це право підтверджується на підставі інформації з Державного реєстру, яка отримується шляхом безпосереднього доступу до нього, без витребування відповідних дублікатів документів.

ВАЖЛИВО! Довідка з Державного реєстру є достатнім підтвердженням права власності на нерухомість.

 

ЯК ВІДНОВИТИ ВТРАЧЕНИЙ ДОКУМЕНТ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА НЕРУХОМІСТЬ, ВИДАНИЙ ДО 01 СІЧНЯ 2013 РОКУ Читати далі


1

Червень

2023

З Міжнародним Днем захисту дітей!

У рубриці: Новини

1 червня 2023 року в Україні вже традиційно відзначають одне з найпочесніших всесвітніх свят – Міжнародний день захисту дітей. Цей день покликаний нагадати суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

На жаль, сьогодні це свято проходить в умовах повномасштабної війни. Сотні тисяч дітей були змушені тимчасово виїхати з країни, десятки тисяч перечікують повітряні тривоги в укриттях, тисячі живуть в зоні бойових дій. Війна торкнулася життя кожного маленького українця. Тому в це свято дорослим особливо важливо підтримати дітей і показати, що ми завжди поруч.

Але незважаючи на всі негаразди сьогодення, вітаємо вас, юні громадяни нашої громади, з цим прекрасним святом — з Днем захисту дітей! Бажаємо вам завжди залишаються веселими і життєрадісними, відчувають тільки любов і підтримку від своїх батьків! Хочеться, щоб всі ви були щасливі, а небо над головою завжди було мирним! Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

Шановні дорослі! Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою наших дітей, життя яких зараз не схоже на добру казку, захистимо кожне дитяче серце від гіркоти розчарувань та зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців Закликаємо всіх, сьогодні й кожного наступного дня, зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України!

Зі святом! Миру, любові та злагоди усім родинам!


30

Травень

2023

Діяльність уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

У рубриці: Новини

Читати далі


24

Травень

2023

Шановні мешканці міста Берислав!

У рубриці: Новини

Внаслідок активних бойових дій на території міста Берислав було пошкоджено три артезіанські свердловини центральної насосної станції за межами населеного пункту та дві свердловини в межах населеного пункту, що призвело до критичного падіння тиску в системі водопостачання міста.

Власної спеціалізованої техніки в комунальній власності громади немає, а отже виконати ремонтні роботи без залучення автокрана спеціалісти не мали змоги. За сприяння Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби, які надали для виконання ремонтних робіт автокран для заміни глибинного насосу свердловини, водопостачання східної частини міста стабілізовано.

Виконавчий комітет міської ради висловлює щиру подяку за надання допомоги та продовжує проведення ремонтних робіт об’єктів, пошкоджених внаслідок активних бойових дій.


22

Травень

2023

Надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації.

У рубриці: Оголошення

Шановна громадо, повідомляємо, що Бериславською територіальною громадою створено Комісію з надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.04.2023 року № 381 та розпорядження начальника Бериславської міської військової адміністрації від 15.05.2023 № 70. Голова вище зазначеної комісії Олександр Шаповалов, електронна адреса berislav.mva@ukr.net. Прийом громадян здійснюється в м.Берислав та м.Кривий Ріг.
Дана компенсація передбачена для власників приватних будинків і квартир, які містяться на звільненій території і де не було зроблено ремонт власними силами.
2. Як можна отримати грошову допомогу?
1. Подати інформаційне повідомлення про пошкоджене майно через Дію.
2. Відкрити спеціалізований рахунок «єВідновлення» в одному з банківучасників програми: «Ощадбанк», «Монобанк», «Приватбанк»Ц, «Сенс Банк», «А-Банк», ПУМБ. Список банків-партнерів поповнюватиметься в міру їх підключення до єВідновлення».
3. Відкрити картку можна, як у застосунку відповідного банку, так і особисто у відділенні банку.
4. Подати заяву на компенсацію за допомогою Дії.
5. Дозволити комісії місцевої ради обстежити майно та надати їй документи (на пільгу та право власності).
4. Які є подальші кроки для отримання грошової допомоги?
Спеціальна Комісія протягом 30 календарних днів з дня подання заяви розгляне її, проведе обстеження пошкодженого майна, внесе дані про нього в Реєстр пошкодженого та знищеного майна та визначить вартість його відновлення. Після рішення Комісії заявник отримує підтвердження та гроші на спеціалізовану картку єВідновлення.
Конкретна сума коштів визначається Комісією на основі розрахунків, затверджених постанові Кабінету міністрів №381 від 21.04.2023 року про порядок компенсації.


18

Травень

2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ проєкту Плану відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади

У рубриці: Громадські обговорення, Закріплена в горі - Головна новина, Оголошення

Бериславська міська територіальна громада за підтримки Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», розроблений в рамках Стратегічного партнерства VNG International з Міністерством закордонних справ Нідерландів, який фінансується Міністерством закордонних справ Нідерландів та впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Нідерландів VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією Міст України, розробляє План відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади на період до 2027 року.

Важливим етапом розробки та імплементації Плану відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади на період до 2027 року є проведення громадських обговорень проєкту цього Плану серед усіх зацікавлених сторін.

Запрошуємо мешканців громади, представників суб’єктів підприємницької діяльності, органів влади, громадських організацій, установ і організацій прийняти участь у громадських обговореннях та надати свої пропозиції щодо будь-яких складових цього проєкту Плану.

Під час громадських обговорень також можна додатково надати проектні ідеї у вигляді проектних карток для включення у склад Каталогу проєктів Плану.

ЗАВАНТАЖИТИ Каталог проєктів Бериславська МТГ

ЗАВАНТАЖИТИ Проект Плану відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади

Свої думки та пропозиції можна надати електронним листом на адреси:

berproekt2023@gmail.com

berzem9906@gmail.com

з приміткою «До Плану відновлення та розвитку громади».

Читати далі


18

Травень

2023

Захист ваших ґаджетів від шкідливих програм, встановлення надійних паролів та кілька правил з кібербезпеки – заходи обачності, які вбережуть вас від зловмисників, які хочуть заволодіти вашими даними, включно з даними банківських карток і акаунтів у соцмережах.

У рубриці: Оголошення

Захист від шкідливих програм

Найперше, що допоможе вам захистити свої пристрої від “шкідників” – встановлення антивірусних програм. Рекомендовані програми: Avast, ESET, McAfee, Zillya.

Як не натрапити на антивірус-підробку?

Завантажуйте антивірусну програму тільки з офіційного сайту розробника чи з перевірених джерел (Play Market, App Gallery, App Store і Google Play). Якщо не можете придбати платну версію програми – знайдіть безкоштовний аналог, але не завантажуйте зламані версії платних програм. Регулярно оновлюйте антивірус. Тільки тоді програма вчасно попередить про загрозу.

Антивірус встановлено. Що далі?

Систематично перевіряйте ваш пристрій на наявність загроз, що можуть зашкодити вашим даним. Також перевіряйте антивірусом USB-накопичувачі та інші зовнішні пристрої, які підключаєте до комп’ютера.

Періодично “скидайте” налаштування свого смартфона.

Так можна знешкодити програми “keylogger”-и, які відслідковують дії користувача.

Не переходьте за сумнівними посиланнями. Такими є:

  • отримані від невідомих відправників на електронну скриньку, в SMS чи повідомленні в месенджерах і соцмережах;

  • повідомлення із закликом до термінової дії та ті, де використовується надзвичайно актуальна та часто згадувана у ЗМІ тема;

  • ті, що ведуть на сумнівні сайти чи канали в соцмережах;

  • ті, що не мають протоколу безпеки: https – безпечне, http – потенційно небезпечне;

  • ті, що містять слово /download/ – при переході за такими посиланнями одразу розпочинається завантаження файлу. Зловмисники, найвірогідніше, завантажать шкідливий код або приведуть на фішинговий сайт.

Читати далі


18

Травень

2023

Тимчасово заборонено використання питної води для поливу присадибних ділянок

У рубриці: Оголошення

Шановні жителі м .Берислава, у зв’язку з виведенням із ладу центральної насосної станції через обстріли з боку російської федерації, тимчасово забороняється полив садів, присадибних ділянок та городів.

Просимо з розумінням віднестись до вимушеної заборони та не залишити без питної води своїх земляків.

Бериславська міська військова адміністрація