Офіційний сайт Бериславської міської ради

1

Грудень

2023

Інструменти виявлення та подолання навчальних втрат

У рубриці: Заклади освіти, Новини, Управління освіти, культури, молоді, туризму та спорту Бериславської міської ради

Учителі закладів загальної середньої освіти Бериславської міської територіальної громади долучилися до курсу «Інструменти виявлення та подолання навчальних втрат», що проходив з 29 листопада по 01 грудня в онлайн-режимі за ініціативи Державної служби якості освіти України.
Метою курсу є підготовка педагогічних працівників до виявлення навчальних втрат й розривів здобувачів освіти, розробки траєкторії їх подолання та компенсації, використання діагностичних інструментів.
Загалом до навчання долучилось близько 78 освітян Бериславської громади.

 

 


1

Грудень

2023

 Надання соціальних послуг  в умовах воєнного стану

У рубриці: Новини, Соціальні послуги

На разі, мешканці Бериславської громади потерпають  від складних життєвих обставин зумовлених  шкодою, завданою бойовими діями.  Враховуючи, що на території громади проводяться військові дії та з метою забезпечення надання її мешканцям  необхідної допомоги, соціальні послуги надаються екстрено (кризово).

Рішення про надання чи відмову у наданні соціальних послуг екстрено (кризово) приймаються невідкладно, не пізніше однієї доби з моменту одержання відповідної заяви, звернення, повідомлення.

Розпорядженням начальника міської військової адміністрації надано право Комунальному закладу Бериславської міської ради «Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» приймати рішення про надання соціальних послуг екстрено (кризово).

 

Соціальні послуги екстрено (кризово) надаються безкоштовно.

 

Протягом  останнього місяця структурними підрозділами територіального центру чисельність  фактично обслуговуваного населення становить 171 особа, з них:

 • 30 осіб отримують соціальні послуги догляду вдома на постійній основі;
 • 87 осіб отримали соціально-економічні послуги;
 • 48 осіб отримали послуги інформування, консультування;
 • 6 осіб отримали соціальну послугу адаптації.

У  зв’язку з настанням опалювального періоду та складною безпековою  ситуацією, що склалася на даний час у прибережній зоні нашої громади, розглядається питання щодо організації спільного проживання  отримувачів послуг з догляду вдома для забезпечення можливості надання їм необхідного догляду вдома з врахуванням їх особистої згоди. Це дозволить сконцентрувати зусилля соціальних працівників і робітників та забезпечити умови для життєдіяльності отримувачів соціальних послуг.


30

Листопад

2023

Порядок надання адресної одноразової матеріальної допомоги

У рубриці: Адресна матеріальна допомога, Новини

Хто має право отримати матеріальну допомогу?

Матеріальна допомога надається громадянам, які зареєстровані та проживають  у Бериславській міській територіальній громаді, Бериславського району Херсонської області, а саме: м.Берислав, с. Шляхове, с. Томарине, с. Раківка, с. Новосілки, с. Першотравневе, с. Тараса Шевченка, с. Урожайне, с. Новоберислав, с. Зміївка відповідно до Закону України «Про свободу пересування і вільний вибір місця проживання» (які зареєстровані та фактично проживають у вищевказаних селах об’єднаної територіальної громади), а також внутрішньо переміщеним особам, що проживають на території громади, згідно Закону України «Про захист прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», та особи, що зареєстровані на території Бериславської громади та мають статус ВПО на території інших громад.

Який перелік документів для отримання матеріальної допомоги? Читати далі


30

Листопад

2023

Засідання комітету моніторингу та контролю реалізації Плану відновлення та розвитку

У рубриці: Новини, План відновлення

Відбулося засідання комітету моніторингу та контролю реалізації Плану відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади.
Вирішили: внести зміни в каталог проектів Плану відновлення та розвитку на період 2023 – 2027 років шляхом доповнення їх новими проектами:
 1. Створення автоматизованої системи централізованого оповіщення населення Бериславської міської територіальної громади Бериславського району Херсонської області;
 2. Реконструкція захисної споруди цивільного захисту, вбудованої в будівлю: обладнання додаткових класів, створення багатофункціонального освітнього середовища Бериславського опорного закладу повної загальної середньої освіти;
 3. Відновлення промислової та економічної потужності Бериславської міської територіальної громади шляхом відбудови ПрАТ «Бериславський машинобудівний завод»;
 4. Відбудова Зміївської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, господарських будівель та споруд Зміївської АЗПСМ КНП «Бериславський центр ПМСД» БМР;
 5. Відбудова Томаринського фельдшерського пункту, господарських будівель Томаринського ФП КНП «Бериславський центр ПМСД» БМР.
 6. Реконструкція Урожайненського фельдшерського пункту, господарських будівель Урожайненського ФП КНП «Бериславський центр ПМСД» БМР;
 7. Встановлення модульної споруди «амбулаторія» на 66 кв.м для розміщення Шляхівського ФП КНП «Бериславський центр ПМСД» БМР;
 8. Реконструкція Новобериславської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини КНП «Бериславський центр ПМСД» БМР;
 9. Створення адаптаційного центру психологічної підтримки «Ми вдома» для осіб з ООП постраждалих внаслідок воєнних дій і збройного конфлікту та їх родин у Бериславській територіальній громаді;
 10. Соціальний автобус;
 11. Придбання вантажних електричних трициклів для надання соціальних послуг догляду за місцем проживання;
 12. Розробка та виготовлення брендованої продукції Бериславської міської територіальної громади;
 13. Розвиток сучасних бібліотечних послуг у Бериславській громаді за допомогою новітніх технологій з урахуванням інклюзивності.

 


30

Листопад

2023

Засідання комісії з надання адресної одноразової матеріальної допомоги

У рубриці: Адресна матеріальна допомога, Новини

Пройшло засідання комісії з надання адресної одноразової матеріальної допомоги. Розглянуто 19 заяв громадян Бериславської територіальної громади.
Рішення: погодити – 13 справ, 4 справи відправлено на доопрацювання, відхилено – 2 справи.


28

Листопад

2023

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

У рубриці: Захист законних прав та інтересів дітей, Новини

28 листопада 2023 року відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Бериславської міської ради.
На порядку денному розглянуто 26 справ про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
Рішення – надати відповідний статус 26 дітям.


27

Листопад

2023

Подаруйте дитині родину!

У рубриці: Захист законних прав та інтересів дітей

Одним із напрямків роботи служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради є робота щодо запровадження сімейних форм виховання для дітей–сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, основним завданням якого є створення умов для реалізації права кожної дитини на виховання  в сім’ї.

Формами сімейного виховання для дітей пільгової категорії є усиновлення, опіка та піклування, створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Усиновленням є прийняття усиновлювачем у свою сім’ю особи на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду.

Наразі процедура усиновлення в Україні не працює, тобто, усиновити дитину під час війни практично неможливо. Пов’язано це, зокрема, з неможливістю зібрання всього пакету документів, оскільки велика кількість судів і служб у справах дітей не працює, доступ до реєстрів закритий й отримати відповідні довідки неможливо. Читати далі


27

Листопад

2023

Тимчасовий перелік послуг ЦНАП

У рубриці: Адміністративні послуги

 

Розпорядження начальника міської військової адміністрації від 23 листопада 2023 року №268 “Про внесення змін до розпорядження від 29 вересня 2023 року №268 “Про затвердження Тимчасового переліку адміністративних послуг””

Розпорядження начальника міської військової адміністрації від 29 вересня 2023 року №261 “Про затвердження Тимчасового переліку адміністративних послуг”


27

Листопад

2023

Рада ВПО створює можливості

У рубриці: Новини

З метою виявлення потреб та проблем, пов’язаних з інтеграцією внутрішньо переміщених осіб у приймаючу громаду, а також для вдосконалення їх усунення та покращення рівня життя в громаді, Радою ВПО розроблена анкета. Аби перейти до заповнення анкети натисніть на посилання https://forms.gle/FXcxqiZUWRooS2Hn8

Кожна ваша відповідь є важливою для нас! Прохання щиро відповісти на всі питання, що стосуються вашого життя.

Час на заповнення: 10-15 хвилин Питання, позначені червоною зірочкою “*”, є обов’язковими. Вся надана вами інформація є конфіденційною. Ваш внесок дуже важливий для нашої роботи. Ми цінуємо вашу участь та час, витрачений на відповіді. Якщо у вас є будь-які додаткові питання або коментарі, будь ласка, не соромтеся звернутися до нас. Результати анкетування допоможуть нам покращити інтеграцію внутрішньо переміщених осіб та підвищити рівень життя в нашій громаді. Знову дякуємо за вашу активну участь!


27

Листопад

2023

Нарада комісії з відшкодування коштів за пошкоджене/зруйноване майно.

У рубриці: Новини

У Бериславській громаді відбулася нарада комісії з відшкодування коштів за пошкоджене/зруйноване майно внаслідок агресії РФ.
Громадянами було подано 10 заяв на компенсацію по пошкодженому майну по послузі єВідновлення.
У зв’язку із активними бойовими діями, відповідно до постанови Кабміну 381 аб.8 п.14, комісія змушена була відмовити у наданні компенсації.