Офіційний сайт Бериславської міської ради

18

Травень

2024

18 травня — День пам’яті жертв геноциду Кримськотатарського народу

У рубриці: Новини

Сьогодні — 80-ті роковини депортації кримськотатарського народу з території Кримського півострова радянським тоталітарним режимом у 1944 році.

Депортація кримськотатарського народу — переважно дітей, жінок, літніх людей — була кульмінацією російської колоніальної політики, направленої на детатаризацію Криму. Під час бойових дій, поки чоловіки були на фронті, радянська влада підступно вигнала дітей, жінок та літніх людей з власних домівок та відправила їх у вигнання — шлях, який для багатьох став останнім.

Тривалість вбивчого шляху депортованих до місць спецпоселень в товарних вагонах тривала в середньому 2-3 тижні. Дорогою, у тісних вагонах, без їжі, води та медичної допомоги, від голоду та хвороб загинуло 7000-7900 кримських татар.

Ніколи не пробачимо злочини радянського режиму!


17

Травень

2024

Засідання комісії

У рубриці: Захист законних прав та інтересів дітей, Новини, Соціальний захист

Відбулося засідання двох комісій: комісія опікунської ради та комісія з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Бериславської міської ради.

Комісія опікунської ради при виконавчому комітеті Бериславської міської ради обговорила наступні питання:
1. Про затвердження висновку органу опіки та піклування Бериславської міської ради про доцільність притягнення до адміністративної відповідальності матері , за ухиляння від виконання батьківських обов’язків, що може призвести до тяжких наслідків для життя, стану здоров’я та розвитку дитини
2. Про затвердження висновку органу опіки та піклування Бериславської міської про доцільність відібрання дитини від матері.
3. Про затвердження висновку органу опіки та піклування Бериславської міської ради про доцільність позбавлення батьківських прав матері по відношенню до її двох дітей.
4. Про затвердження висновку органу опіки та піклування Бериславської міської ради про доцільність відібрання дитини від матері без позбавлення її батьківських прав, у зв’язку із ухилянням матері від виконання батьківських обов’язків.

Читати далі


17

Травень

2024

Сказ – особливо небезпечне захворювання !!!

У рубриці: Новини, Оголошення, Цивільний захист

Сказ – особливо небезпечне захворювання всіх теплокровних тварин і людини. Характеризується гострим перебігом, ураженням нервової системи (агресія, відсутність боязливості, пригнічення, спотворений апетит, не спровокований напад на людей чи тварин тощо) і закінчується загибеллю.

Лікування даної хвороби відсутнє. Передається від хворих тварин шляхом укусу або ослинення шкіри чи слизових оболонок, особливо за наявності на них мікротравм.

В разі невчасного звернення, при укусі твариною, до лікувального закладу та не проведення профілактичного лікування людини – настає  смерть.

Читати далі


14

Травень

2024

Компенсація за пошкоджене та знищене житло

У рубриці: Адміністративні послуги, Новини, Оголошення, Соціальний захист

Попри всі труднощі війни, держава не лишає людей сам на сам з проблемами і знаходить можливості, не лише чинити опір агресору, а й допомагати людям відновлювати своє житло.

У 2022 році Міністерство розвитку громад територій та інфраструктури України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації за підтримки USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» створило Реєстр пошкодженого та знищеного майна, який став базою для всіх програм відновлення.

І з 10 травня 2023 року Міністерство відновлення реалізує державну програму допомоги українцям, чиє житло було пошкоджено або знищене в результаті російської агресії.

Читати далі


9

Травень

2024

Бериславська міська територіальна громада інформує

У рубриці: Оголошення, Цивільний захист


Застерігаємо усіх громадян утриматись від випалювання сухостою.

Випалювання сухої рослинності може призвести до пожежі, що може швидко поширитися і завдати значних матеріальних збитків, а також загрожувати життю людей і тварин. Крім того, це може призвести до екологічних проблем, включаючи втрату родючого ґрунту та руйнування місцевих екосистем.

Будьте свідомими – бережіть екосистеми від пожеж!


9

Травень

2024

Обережно! Міни!

У рубриці: Оголошення, Цивільний захист


Міни і вибухонебезпечні предмети забрали та скалічили вже безліч людських життів.

Гинуть дорослі – намагаючись здати небезпечну знахідку до пункту приймання металобрухту або при спробі розібрати пристрій з метою отримати вибухову речовину; гинуть діти, які з цікавості беруть до рук вибухонебезпечний предмет.

Натрапити на небезпечну «іграшку» можна практично скрізь: у парку, на узбіччі дороги у старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі й навіть на вулицях міст.

Слід пам’ятати, що розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються тільки підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт.

Отже, щоб вберегти своє життя ні в якому разі не можна робити самостійно жодних маніпуляцій зі знахідками або підозрілими предметами, що можуть виявитися вибуховими пристроями!

У разі виявлення такого предмета телефонуйте за номером 101.


8

Травень

2024

Отримали самоскид з краном маніпулятором

У рубриці: Комунальна власність, Новини, План відновлення


Скарбничка комунального автопарку Бериславської міської територіальної громади поповнилася новою комунальною технікою.

Отримали самоскид з краном маніпулятором від проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка реформи децентралізації в Україні / Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (UDU/U-LEAD з Європою: фаза II), що фінансується Європейським Союзом та Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), який реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ в Україні.

Вдячні організаторам проєкту за допомогу у вигляді важливої комунальної техніки.


8

Травень

2024

Опитування стосовно доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення

У рубриці: Новини, Соціальний захист, Територіальний центр


На виконання заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні та з метою проведення моніторингу доступності для маломобільних груп населення, зокрема осіб з інвалідністю, інформації та публічних послуг, розміщуємо анкету, для опитування стосовно доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення.

Анкета за посиланням


3

Травень

2024

Інформація щодо оздоровлення дітей Бериславської громади

У рубриці: Новини, Оголошення, Оздоровлення, Соціальний захист


Запрошуємо до Дитячого кемпу психологічної підтримки “Маячки” від СОС. Дитячі Містечка на весняний та літній сезони 2024 року. Відпочинок та відновлення для дітей і підлітків віком від 7 до 17 років.

Дитячий кемп – це 14-денна подорож до пізнання себе, свого внутрішнього світу і оточення, під час якої психологи, куратори, інструктори допоможуть у психологічному розвантаженні, розвитку навичок саморегуляції, подоланні стресу та тривоги.

Розклад змін: 09.05 – 22.05, 26.05 – 08.06, 16.06 – 29.06, 03.07 – 16.07, 24.07 – 06.08, 10.08 – 23.08.
Детальна інформація у реєстраційній формі: https://forms.gle/nVZVktupqn27DKS27

#СОСДитячіМістечка #ВсіДітиНаші #СОСМаячки


3

Травень

2024

Розпорядження начальника міської військової адміністрації про заборону перебування населення Бериславської міської територіальної громади у прибережних смуг водних об’єктів

У рубриці: Цивільний захист