Офіційний сайт Бериславської міської ради

19

Квітень

2024

Надання адресної одноразової матеріальної допомоги жителям Бериславської громади

У рубриці: Адміністративні послуги, Адресна матеріальна допомога, Новини, Оголошення, Соціальні послуги, Соціальний захист


Центр надання  адміністративних  послуг  Бериславської  територіальної громади  приймає заяви з  повним  пакетом документів  від мешканців  громади щодо надання адресної одноразової матеріальної допомоги.

Матеріальна допомога надається: на проведення медичних операцій; особам, які потребують довготривалого та дороговартісного лікування; особам, які потерпіли від наслідків пожежі, стихійного лиха; особам, які брали участь в АТО/ООС або членам сім’ї такої особи; в інших особливих обставинах, якщо сім’я не може подолати складні життєві обставини без сторонньої допомоги; на поховання у разі смерті особи,  яка не працювала та не була пенсіонером на момент смерті (родичам померлого за заявою); на поховання загиблих цивільних осіб, які загинули під час обстрілів на території, де ведуться\велись бойові дії у період військової агресії російської федерації проти України після 24 лютого 2022 року, цивільним особам, які отримали поранення під час обстрілів на території, де ведуться бойові дії у період військової агресії російської федерації проти України після 24 лютого 2022 року, на поховання надається одному з членів сім’ї або особи яка здійснила поховання учасника АТО\ООС, загиблих, смерть, яких пов’язана з виконанням обов’язків військової служби або з проходженням військової служби в особливий період та загиблих ( померлих) цивільних осіб внаслідок російської агресії на території громади відповідно до законодавства.

Читати далі


18

Квітень

2024

Організація змістовного дозвілля мешканців Бериславської територіальної громади

У рубриці: Молодіжна робота, Новини, Соціальний захист, Управління освіти, культури, молоді, туризму та спорту Бериславської міської ради


В рамках проєкту “Організація змістовного дозвілля мешканців Бериславської територіальної громади створенням переїзного літнього кінотеатру” пройшов перший захід для мешканців Бериславської громади. Офіційну частину заходу відкрили заступник міського голови з соціальних питань Бериславської міської ради – Борисенко Т. А., в.о. начальника Управління освіти, культури, молоді, туризму та спорту Бериславської міської ради – Яковлєва Я.В, в.о. начальника відділу соціального захисту населення Виконавчого комітету Бериславської міської ради – Гришко М.А., начальник Центру надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Бериславської міської ради – Гордійчук О.Ю..

Читати далі


17

Квітень

2024

Експериментальний проект із оздоровлення дітей

У рубриці: Державні соціальні допомоги, Заклади освіти, Захист законних прав та інтересів дітей, Новини, Оголошення, Оздоровлення, Пільги, Соціальні послуги, Соціальний захист, Управління освіти, культури, молоді, туризму та спорту Бериславської міської ради


Послуги з оздоровлення та відпочинку дітям, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, відтепер будуть надаватися за експериментальним проектом за принципом «гроші ходять за дитиною».

Оздоровлення буде проводитися в таборах, розташованих у карпатському регіоні, державних підприємств «Міжнародний дитячий центр «Артек», «Український дитячий центр «Молода гвардія» і в інших дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей.

До проекту ввійшла і Херсонська область. Отже, якщо дитина виховується у малозабезпеченій сім’ї та належить до таких категорій, як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина із багатодітної сім’ї, чиї батьки/особи, які їх замінюють мають задеклароване/зареєстроване місце проживання на території Херсонської області, – можуть скористатися програмою оздоровлення за державні кошти.

Батькам дітей (особам, що їх замінюють), які відповідають вказаним критеріям, направлятимуться повідомлення про можливість отримання бюджетних коштів для оплати послуг з оздоровлення засобами Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія. Читати далі


15

Квітень

2024

До уваги громадян!

У рубриці: Оголошення


Державна служба зайнятості пропонує вашій увазі переліки вакансій, в тому числі і з забезпеченням житлом.

 
Перелік вакансій західних областей
 
Перелік вакансій центральних, південних та східних областей


15

Квітень

2024

Центр зайнятості інформує: 5 кроків для успішного початку або розвитку власної справи

У рубриці: Державні соціальні допомоги, Оголошення, Соціальні послуги15

Квітень

2024

Компенсація витрат роботодавцям

У рубриці: Державні соціальні допомоги, Оголошення15

Квітень

2024

Увага! Для УБД

У рубриці: Ветеранам війни та учасникам АТО, Новини, Оголошення


Часто перед демобілізованими військовослужбовцями постають питання: де працювати після служби і як почати новий кар’єрний шлях. Для реінтеграції наших захисників та захисниць у цивільне життя держава пропонує широкий спектр можливостей – від здобуття нової професії до відкриття власного бізнесу.

 

ОСВІТА

За необхідності зміни професійної траєкторії учасники бойових дій та люди з інвалідністю внаслідок війни можуть пройти безкоштовне професійне навчання в закладах освіти, зокрема в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Навчання проводиться за 95 ліцензованими робітничими професіями та 365 освітніми програмами підвищення кваліфікації. Читати далі


15

Квітень

2024

Партнерство Берислав – Готланд

У рубриці: Новини, План відновлення


Представниці Бериславської громади прийняли участь у воркшопі “Мережа демократичної стійкості” у місті Сараєво Боснії та Герцеговині.

Місце проведення воркшопу обрано не випадково, місто Сараєво зазнало руйнувань під час війни, проте, завдяки наполегливості та роботі громадських організацій, владних структур та міжнародних партнерів, воно змогло відновитися. Тому саме на цьому прикладі учасники воркшопу намагалися вивчити найкращі практики та уникнути помилок у процесі відновлення своїх власних громад.

Читати далі


12

Квітень

2024

Про державні програми фінансової підтримки роботодавців, які облаштовують місця для ветеранів війни з інвалідністю

У рубриці: Новини, Пільги, Соціальні послуги


Умови, механізм виплати роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю,   а також її строки та розмір, визначено Порядком надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893 (далі – Порядок № 893).

Суть програми полягає в працевлаштуванні людини з інвалідністю І або ІІ групи та облаштуванні для неї робочого місця. Після цього роботодавець може подати заяву про надання йому компенсації витрат за облаштування такого робочого місця.

Розмір компенсації такого облаштування для працівника І групи інвалідності не може перевищувати 15 мінімальних заробітних плат (встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому приймається таке рішення) та становить наразі 106,5 тис. грн, для працівника з ІІ групою інвалідністю – 10 мінімальних заробітних плат та становить наразі 71 тис. грн. Будь-які вимоги до мінімального розміру компенсації не встановлено.

Читати далі


11

Квітень

2024

Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

У рубриці: Ветеранам війни та учасникам АТО, Новини, Оголошення


Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

Ця програма дасть можливість опанувати нову професію та стати професійними електромонтерами / електромонтерками з обслуговування підстанцій. Така ініціатива запроваджена для швидкої адаптації ветеранів до нових цивільних професій та підтримки їхніх близьких. Програма створена для людей, які не мають навичок та знань для побудови кар’єри в енергетичному секторі, проте бачать свої перспективи саме у цій галузі. «Укренерго» запрошує до співпраці насамперед мешканців невеликих міст та сіл – населених пунктів, де немає широкого вибору спеціальностей. Після завершення курсу його учасники отримають всі необхідні знання та вміння, щоб реалізувати себе на новій цікавій роботі.

Читати далі