Офіційний сайт Бериславської міської ради

12

Квітень

2024

Про державні програми фінансової підтримки роботодавців, які облаштовують місця для ветеранів війни з інвалідністю

У рубриці: Новини, Пільги, Соціальні послуги


Умови, механізм виплати роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю,   а також її строки та розмір, визначено Порядком надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893 (далі – Порядок № 893).

Суть програми полягає в працевлаштуванні людини з інвалідністю І або ІІ групи та облаштуванні для неї робочого місця. Після цього роботодавець може подати заяву про надання йому компенсації витрат за облаштування такого робочого місця.

Розмір компенсації такого облаштування для працівника І групи інвалідності не може перевищувати 15 мінімальних заробітних плат (встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому приймається таке рішення) та становить наразі 106,5 тис. грн, для працівника з ІІ групою інвалідністю – 10 мінімальних заробітних плат та становить наразі 71 тис. грн. Будь-які вимоги до мінімального розміру компенсації не встановлено.

Читати далі


11

Квітень

2024

Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

У рубриці: Ветеранам війни та учасникам АТО, Новини, Оголошення


Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

Ця програма дасть можливість опанувати нову професію та стати професійними електромонтерами / електромонтерками з обслуговування підстанцій. Така ініціатива запроваджена для швидкої адаптації ветеранів до нових цивільних професій та підтримки їхніх близьких. Програма створена для людей, які не мають навичок та знань для побудови кар’єри в енергетичному секторі, проте бачать свої перспективи саме у цій галузі. «Укренерго» запрошує до співпраці насамперед мешканців невеликих міст та сіл – населених пунктів, де немає широкого вибору спеціальностей. Після завершення курсу його учасники отримають всі необхідні знання та вміння, щоб реалізувати себе на новій цікавій роботі.

Читати далі


11

Квітень

2024

Крим – це Україна!

У рубриці: Новини


Минуло вже більше 10 років з моменту окупації півострова, проте кожен українець чекає повернення до кордонів 1991 року.

Крим завжди був, є і буде частиною України. Історично склалося, що український народ постійно зазнає утисків та гніту свого «сусіда», але ми сильний та вільний народ, який попри всі труднощі пройшов тернистий шлях до своєї незалежності.

На території Бериславської громади є пам’ятний знак, який нагадує про нерозривність зв’язку українського народу і кримських татар. Цей знак – символ пам’яті та віри у возз’єднання українців.

Віримо, незабаром до Криму повернеться жовто-блакитний стяг, а люди зможуть вийти на урочисту ходу, де пролунає Гімн України!


10

Квітень

2024

 Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн

У рубриці: Новини, Оголошення


Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay запрошують на безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.

Кому буде актуальна програма?

До навчання запрошуємо представників мікро, малого та середнього бізнесу, а також тих, хто тільки планує власну справу. Проєкт буде корисний для крафтових локальних виробників, майстрів, що виробляють власну продукцію тощо, та хочуть продавати її онлайн на всі регіони країни.

Читати далі


9

Квітень

2024

Шановні мешканці Бериславської міської територіальної громади!

У рубриці: Громадські обговорення, Новини, Оголошення


На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди їхньої символіки» та Указу Президента України від 31 травня 2018 року №156/2018 «Про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови та сприяння створенню єдиного культурного простору України», розглянувши лист Головного управління держаної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області з проханням назвати/перейменувати у місті Берислав вулицю на честь Героїв Рятувальників, вивчивши скарги громадян щодо назв провулку «Першотравневий» та вулиці «8 Березня», комісія щодо очищення публічного простору Бериславської міської ради від маркерів русифікації та тоталітаризму прийняла рішення про початок обговорення пропозицій перейменування у місті Берислав вулиці 8 Березня – на вулицю Героїв Рятувальників, а провулку Першотравневий – на провулок Береговий.

 

Мешканців громади просимо долучитися до обговорення назв вищезазначених вулиці та провулка та надавати свої пропозиції протягом 2 місяців (до 09 червня 2024 року) на електронну адресу виконавчого комітету Бериславської міської ради: berislav.mtg@gmail.com, в особисті повідомлення на сторінці міської ради в Facebook або в інший прийнятний для вас спосіб.


5

Квітень

2024

Бериславська міська військова адміністрація ініціювала зустріч з активними підприємцями громади

У рубриці: Новини, Пільги


З метою встановлення дієвого діалогу Бериславська міська військова адміністрація ініціювала зустріч з активними підприємцями громади.

До заходу, спрямованого на відновлення економічної стабільності Бериславської міської територіальної громади та підтримку місцевого малого та середнього бізнесу, долучилися директор Бериславської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Сергій Стародубець та голова Спілки роботодавців, товаровиробників та підприємців Бериславського району Олексій Чачібая.

Начальник Бериславської МВА Олександр Алчієв наголосив, що для місцевої влади дуже важливим етапом розвитку громади є саме відновлення підприємницької діяльності. Тому подібні зустрічі відбуватимуться і надалі.

Читати далі


4

Квітень

2024

Професійні можливості для ветеранів і ветеранок

У рубриці: Ветеранам війни та учасникам АТО, Новини, Оголошення, Соціальний захистОголошується набір на безкоштовне навчання.

 

Громадська організація «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів і ветеранок, які прагнуть пов’язати свою професійну кар’єру з державною службою та місцевим самоврядуванням, на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».

Старт навчання запланований на 22 квітня 2024 року.

Прийом заявок триватиме до 08 квітня включно.

Після навчання учасники та учасниці отримають відповідні знання, навички та компетентності для успішного зарахування у кадрові резерви, проходження конкурсів на посади, працевлаштування та подальшої роботи в органах державної влади.

Детальніша інформація про Сертифікатну програму та умови відбору за посиланням: http://bit.ly/3uXJFoh.


1

Квітень

2024

Увага міни!

У рубриці: Новини, Оголошення, Цивільний захист


Будьте пильними та завжди пам’ятайте основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв.

Одна з основних причин нещасних випадків, пов’язаних з вибуховими пристроями – грубе порушення елементарних правил безпеки. Знешкодити вибуховий пристрій або локалізувати вибух можуть лише підготовлені спеціалісти після виведення людей із небезпечної зони.

 

При виявленні підозрілого предмета, негайно повідомте про це за номером 101 або 102.


29

Березень

2024

Увага зміни!

У рубриці: Новини, Оголошення


Відповідно до розпорядження начальника Бериславської міської військової адміністрації від 27 березня 2024 року №83 “Про запровадження комендантської години на території Бериславської міської територіальної громади” на території Бериславської міської територіальної громади Херсонської області, починаючи з 01 квітня 2024 року та до окремого розпорядження, запроваджено комендантську годину з 21 години 00 хвилин до 05 години 00 хвилин щодня.


28

Березень

2024

Засідання комісії з надання адресної одноразової матеріальної допомоги

У рубриці: Адресна матеріальна допомога, Новини, Соціальний захист


28 березня відбулося засідання комісії щодо надання адресної одноразової матеріальної допомоги у грошовій формі по Бериславській територіальній громаді. Було прийнято 20 справ щодо надання матеріальної допомоги та затверджено надати грошову допомогу:

• на лікування;

• на лікування у зв’язку з пораненням;

• на поховання;

• матеріальну допомогу у зв’язку зі смертю члена сім’ї.

За довідками звертатися до контактного центру за телефоном 0966069115.