Офіційний сайт Бериславської міської ради

3

Грудень

2020

Поіменне голосування 1 сесія


1

Грудень

2020

Шановні депутати VІІІ скликання!

02 грудня 2020 року 0 14-00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання сесії міської з наступним порядком денним:

1. Про затвердження Регламенту Бериславської міської ради
2. Про обрання секретаря Бериславської міської ради
3. Про затвердження Положення про постійні комісії Бериславської міської ради
4. Про утворення Постійних комісій Бериславської міської ради
5. Про   умови оплати праці Бериславського  міського голови
6. Про затвердження першого заступника  Бериславського міського голови
7. Про затвердження керуючого справами   виконавчого комітету  Бериславської міської ради
8. Затвердження Положення про старосту
9. Про затвердження старости Раківського старостинського округу
10. Про затвердження старости Урожайненського старостинського округу
11. Про затвердження старости Томаринського старостинського округу
12. Про затвердження старости с.Шляхове
13. Про затвердження старости с.Новоберислав
14. Про затвердження старости с.Зміївка
15. Про створення фінансового відділу Бериславської міської ради
16. Про створення управління   освіти, культури, молоді, туризму та спорту Бериславської міської ради
17. Про початок реорганізації Шляхівської, Новобериславської,  Зміївської сільських рад шляхом приєднання до Бериславської міської ради
18. Про внесення змін та доповнень до рішення 26 сесії  сьомого скликання Бериславської міської ради від 05 грудня 2017 року  № 262 «Про  структуру та чисельність виконавчого апарату Бериславської міської ради»
19. Про внесення змін до структури та штатної чисельності апарату Шляхівської сільської ради на 2020 рік
20. Про внесення змін до структури та штатного розпису Зміївської  сільської  ради на 2020 рік
21. Про внесення змін до структури та штатного розпису Новоберисласької сільської  ради
22. Про внесення змін до рішення 7 сесії сьомого скликання Шляхівської сільської ради від 18.12. 2019 року №193 «Про бюджет Шляхівської об’єднаної  територіальної громади   на 2020 рік»
23. Про внесення змін до рішення 42__ сесії сьомого скликання Зміївської сільської ради від 20.12.2019 року №_331__ «Про сільський бюджет на 2020 рік»
24. Про укладання договорів    та передачу субвенції у 2020  році             (Зміївка)
25. Про укладання договорів  та передачу субвенції у 2020  році (Шляхове)
26. Про укладання договору з Зміївською сільською радою та прийняття субвенції  у 2020 році.
27. Про укладання договору з  Шляхівською  сільською радою та прийняття субвенції  у 2020 році.
28. Про внесення змін до рішення 52 сесії сьомого скликання   міської ради від 24 грудня 2019 року  № 574 «Про міський бюджет на 2020 рік»
29. Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Бериславської міської ради
30. Про утворення виконавчого комітету Бериславської міської ради та затвердження його персонального складу
31. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Бериславської міської ради
32. Про виготовлення гербових номерних печаток та кутових штампів для старост, печатки та кутових штампів для Бериславської міської ради

 

Положення про старосту Початок реорганізації Про затвердження керуючого справами Бериславської міської ради Про внесення змін до структури та штатного розпису Зміївської ради на 2020 рік Про внесення змін до структури та штатного розпису Бериславської міської ради на 2020 рік Про внесення змін до структури та штатного розпису Новобериславської сільської ради на 2020 рік Про внесення змін до структури та штатного розпису Шляхівської сільської ради на 2020 рік Про затвердження першого заступника міського голови Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міської ради Про затвердження Положення про постійні комісії міської ради Про затвердження Регламенту Бериславської міської ради Про затвердження старости с Новоберислав Про затвердження старости Раківського старостинського округу Про затвердження старости с. Зміївка Про затвердження старости с. Шляхове Про затвердження старости Томаринського старостинського округу Про затвердження старости Урожайненського старостинського округу Про обрання секретаря Бериславської міської ради Про оплату праці міського голови Шаповалова Олександра Миколайовича Про початок повноважень Бериславського міського голови Про початок повноважень депутатів Бериславської міської ради Про створення фінансового управління Бериславської міської територіальної громади Про утворення виконавчого комітету та його складу Про утворення постійних комісій Про утворення старостинських округів створення відділу освіти

 


1

Грудень

2020

Шановні новообрані депутати!

Відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом подання декларації «кандидата на посаду» є лише особа, що вже обрана депутатом депутатом місцевої ради.
Особа, обрана депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатом місцевої ради, сільським, селищним, міським головою, подає декларацію впродовж п’ятнадцяти календарних днів з дня набуття повноважень. Відповідне положення закріплене у тій же частині 3 статті 45 ЗУ «Про запобігання корупції».
Що є днем набуття повноважень?

Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» у частині 2 статті 4 визначає, що повноваження депутата місцевої ради починаються з дня відкриття першої сесії відповідної ради з моменту офіційного оголошення підсумків виборів відповідною територіальною виборчою комісією і закінчуються в день відкриття першої сесії цієї ради нового скликання, крім передбачених законом випадків дострокового припинення повноважень депутата місцевої ради або ради, до складу якої його обрано.
Отже, декларацію особі, обраній депутатом місцевої ради, необхідно подати протягом 15 календарних днів із дня відкриття першої сесії ради.
Який тип декларації необхідно подавати новопризначеним депутатам і за який період часу?
На сайті НАЗК необхідно обрати тип декларації «кандидата, що претендує на зайняття посади», оскільки на згаданій посаді вони ще не перебували.
Декларація кандидата, що претендує на зайняття посади, відповідно до частини 3 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» подається за минулий рік. Роз’ясненнями НАЗК від 13.02.2020 року № 1, щодо застосування окремих положень вищевказаного Закону стосовно заходів фінансового контролю, це означає, що така декларація охоплює минулий рік до обрання на посаду.
Тобто, новообрані депутати мають подати декларацію за 2019 рік, а саме, за період з 01.01.2019 року по 31.12.2019 року, враховуючи нові правила подачі декларацій, які набрати чинності із Законом України №140-ІХ від 02.10.2019 року.
Детальніше щодо порядку подання даної декларації уточнено також Національним агентством у відповідних роз’ясненнях від 26.08.2020 року за №9.
Якщо з якихось причин Ви вже подали декларацію за минулий рік (тобто за період з 01.01.2019 року по 31.12.2019 року), повторно її подавати після оголошення результатів виборів та набуття повноважень не потрібно, оскільки відомості про Ваші доходи та видатки за минулий рік вже є у НАЗК.
Як свідчить практика, особами, на яких покладено обов’язок декларування, допускаються типові помилки, що можуть призвести до відповідальності, зокрема, за ст.172-6 КУпАП та ст.366-1 КК України.
Чинним законодавством передбачено відповідальність за:
• Неподання декларації
• Несвоєчасне подання декларації
• Декларування недостовірних відомостей
За декларування недостовірних відомостей може наставати як кримінальна, так і адміністративна відповідальність. Між собою вони розмежовуються за вартістю об’єкта декларування, щодо якого надано недостовірні відомості.


1

Грудень

2020

Шановні депутати 7 скликання!

Згідно з вимогами частини 3 статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» на депутатів місцевих рад поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції». Депутати місцевих рад зобов’язані щороку до 1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік відповідно до Закону України “Про запобігання корупції”, а також дотримуватися інших вимог фінансового контролю, передбачених зазначеним Законом.

Відповідно до абзацу 1 ч. 2 ст. 45  Закону України «Про запобігання корупції” особи, зазначені у пункті 1, підпунктах “а” і “в” пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

Тому, Вам необхідно до 17 грудня 2020 року включно подати декларацію за період з 01.01.2020 року по 27.11.2020 р.

 


26

Листопад

2020

Бериславська міська територіальна виборча комісія

повідомляє, що 27 листопада о 14 – 00 у залі засідань міської ради

відбудеться 1 сесія депутатв мсіької ради УІІІ кликання.
ОГОЛОШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

3 Листопада 2020

Рішення виконавчого комітету   28.10.2020 року  №  55 Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, що надаються КВУ “Бериславський водоканал”     Розглянувши звернення КВУ «Бериславський водоканал» щодо проведених перерахунків тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення, що надаються підприємством населенню, бюджетним установам та іншим споживачам, керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом

Інформація про наміри КВУ “Бериславський водоканал” здійснити зміну діючих тарифів 

26 Серпня 2020

До уваги споживачів Інформація про наміри КВУ “Бериславський водоканал” здійснити зміну діючих тарифів  КВУ “Бериславський водоканал” інформує про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130 “Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні

За 7 місяців від бізнесу до Державного бюджету надійшло 578 мільйонів гривень

13 Серпня 2020

Станом на 1 серпня поточного року бізнес, який знаходиться на податковому обліку в Новокаховському управлінні Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, сплатив до Державного бюджету 578 мільйонів гривень. За словами  начальниці Новокаховського управління Галини Серебрянської, 2020-й рік став справжнім випробуванням, та попри всі перепони (якими в цьому році просто

Щодо права громадян на податкову знижку

10 Серпня 2020

Запитання: Який граничний термін подання декларації про майновий стан та доходи з метою отриманням права на податкову знижку за 2019 рік? Відповідь: Відповідно до норм Податкового кодексу декларацію на отримання податкової знижки за витратами 2019 року фізичні особи мають право подати до 31 грудня 2020 року включно. Якщо платник податку не скористався правом на нарахування

ОГОЛОШЕННЯ

28 Липня 2020

Бериславський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області інформує, що  пенсіонери та ветерани органів внутрішніх справ, які мають статус учасника бойових дій, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх захисту», можуть отримати листи талони на право одержання проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості терміном дії до 2024 року у

Як дістатись?

 

 Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради


Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України