Офіційний сайт Бериславської міської ради

1

Червень

2020

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє.
Цьогорічний День захисту дітей став особливим. Ми, дорослі, маємо захистити наших з вами дітей від невидимої загрози, яка шириться світом, від загрози зараження коронавірусом. Наша любов до дітей, прагнення дати їм більше, зробити їх життя та майбутнє кращим має ставати дедалі більшим.

Дитинство – найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. Нехай наша любов відгородить дітей від проблем сьогодення, а в  пам`яті залишаться тільки найяскравіші спогади.

«Наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ніжне слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців », –  міський голова Олександр Шаповалов.

 


28

Травень

2020

Відбулись громадські слухання

26 травня в залі засідань Бериславської міської ради відбулися громадські слухання щодо проекту науково-проектної документації  «Історико-архітектурний  опорний плану м. Берислав, Херсонської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів в складі Генерального плану м. Берислав» Читати далі


25

Травень

2020

Народний депутат про законодавчі ініціативи щодо децентралізації влади

Сьогодні децентралізація – це єдино правильна можливість розвитку країни, а не метод вирішення нагальних проблем.

На сьогоднішній день в Україні діє схема перерозподілу грошових коштів, так би мовити від зворотного. Левову частку податків і зборів регіон сьогодні перераховує до центру, тим самим наповнюючи державний бюджет, а після, шляхом субвенцій, випрошує у центру кошти для вирішення проблемних питань і свого розвитку. І якщо, приміром, центр вважатиме, що в якомусь регіоні ще рано займатися ремонтом дороги, то гроші не перерахує.

Відновлення зрошувальної мережі призведе до виходу з зони ризикового землеробства, до розвитку високоінтенсивних технологій і продовольчої безпеки у зв’язку зі зміною природного клімату.

Ведучи роботу в фізико-хімічному дослідженні джерел, багато аграріїв зможуть стати конкурентноспроможними, так як на полив врожаю витрачаються величезні кошти. Не варто забувати і про цільове призначення та звернути увагу на належний розвиток водних очисних споруд в цілому.

Створюючи ефективну інфраструктуру та умови для інвестицій на рівні регіону, ми станемо більш привабливими для інвесторів, які зможуть послабити залежність від закордонних інвестицій, вливаючи фінанси в нашу країну, створюючи додаткові робочі місця, розвиваючи регіони в цілому.

Для уникнення даних маніпуляцій і підвищення ККД, були розроблені і подані два найважливіших законопроекти до Бюджетного та Податкового кодексів, які значно розширять можливості і потенціал розвитку регіонів, шляхом стимулювання нових дохідних джерел.

Одним з таких джерел є рентна плата за транзит природного газу територією України.

Практична реалізація цієї ініціативи дозволить збільшити обсяг доходів державного та місцевих бюджетів шляхом перерозподілу грошових потоків і збільшення місцевих бюджетів, а також забезпечить наповнення додатковими фінансами, які місцеві бюджети зможуть освоїти на соціально-економічний розвиток, будівництво, капітальний ремонт, культуру і т.д.

Адже ніхто інший, як жителі на місцях знають першочергові проблеми свого регіону. Їм і тільки їм дозволено вирішувати планомірність розвитку рідного міста, селища, вулиці.

(За інформацією з офіційного сайту народного депутата України І.Колихаєва у Фейсбуці)


22

Травень

2020

Карантинні обмеження. Які правила безпеки розробили в МОЗ

Відсьогодні Україна переходить до адаптивної моделі карантину. Водночас Уряд послаблює загальнонаціональні обмежувальні заходи, але вони діятимуть лише в тих регіонах, де це дозволяє епідемічна ситуація. Рішення про пом’якшення або посилення карантину на місцях відтепер будуть ухвалювати регіональні комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Варто запам’ятати загальні інструкції які діють в умовах карантину станом на сьогодні.

 


18

Травень

2020

Карантинні заходи послаблено, що саме змінилось?

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 травня 2020 року № 343 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» подовжено карантинні заходи.

Постанова, зокрема, передбачає, що обмежувальні заходи триватимуть до 22 травня.

Водночас з 11 травня дозволено, зокрема:

Читати далі
ОГОЛОШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ

ДВНЗ «ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ»

8 Травня 2020

Запрошує на навчання: Фахівець підготовлений для проектної, організаційно-керівної діяльності по раціональному використанню і охорони земель, формування землеволодінь і землекористувань, організації території, обліку і оцінці земель, державному контролю за викори­станням земель. Виконує зйомку місцевості, здійснює геодезичні роботи по винесенню на місцевість об’єктів, що будуються. cпеціальність – Геодезія та землеустрій ksau.kherson.ua zemgeo@i.ua +38(095)-31-30-287 +38(097)-42-90-657 м. Херсон, вул.

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань

24 Квітня 2020

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення науково проектної документації «Історико-архітектурного опорного плану м. Берислав, Херсонської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів в складі Генерального плану м. Берислав» Бериславська міська рада повідомляє про початок проведення процедури громадських слухань науково-проектної документації «Історико-архітектурного

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м.Берислава

1 Лютого 2020

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Бериславська міська рада, 74300, Херсонська обл., м.Берислав, вул.1 Травня, 244. Підстава для проведення конкурсу: постанова КМУ від 10.12.2008р. №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами», постанова КМУ від 16.11.2011р. №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», рішення виконавчого комітету міської ради від 30.01.2020 № 1 «Про

ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

10 Січня 2020

28 грудня 2019 року, в приміщені Бериславської міської ради пройшли громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації – «Корегування генерального плану населеного пункту в складі Генерального плану м. Берислав, Херсонської області». Громадські обговорення (слухання) пройшли під головуванням міського голови Шаповалова О.М. В ході засідання ГІП ПНПФ «Херсонпроект» Молчанова І.А., яка є

До відома споживачів КП “Бериславська ЖЕК-1”

9 Грудня 2019

Інформуємо про намір здійснити коригування діючих тарифів на послуги На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 “Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з  обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад” та затвердженими змінами до вищевикладеного Порядку

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

14 червня – Лісовий Едуард Евгенович, депутат міської ради;

24 червня – Починок Олександр Дмитрович, депутат міської ради;

25 червня – Юлдашев Євгеній Станіславович, член виконавчого комітету;

27 червня – Мазнєв Ярослав Миколайович, депутат міської ради;

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр Шаповалов, міський голова

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України